Duben 2016

Creepypasta?

29. dubna 2016 v 15:00 | Markísímo Ala Koberec |  Bláboly
Wait... wait... Co že je to Creepypasta? Termín 'Strašidelné příběhy' ? Takto to neznám.. už dávno ne.
Creepypasta zanikla, namísto toho tu máme od Crappypast, přes Sexypasty, až po cutepasty, no a jakpak k tomu došlo? S nadhodnocením stoupá i sračkovitost, ne, vážně.
Ano, kdysi to bylo také nadhodnocené, ale nelákalo to takové ty jedince, co to zkurvili. Nejsem zrovna v tomhle fandomu dlouho, přišla jsem až z dobou, kdy to bylo všechno zničené, takže radši jen budu teoretizovat x'D

No, tento článek shrnu do dvou kategorií- Creepypasta sama o sobě a my, alias creepypasteři.
---------------
Co ke Creepypastě říci? Creepypasta není zmrvená, ale to fandom je. Creepypasta byla kdysi plná strašidelných historek, ze kterých běhal mráz po zádech, copak si nevzpomínáte? To fandom je to, proč všechny kvalitní Creepypasty už nejsou nadále strašidelné, jsou zničené, fanoušci, jako kopírky si nemohli pomoci, protože když je kvalitní příběh, tak proč ho nezkopčit do ještě rabidnější verze, že? Teď tu nemluvím o Jeff The Killerovi, to je bod, ke kterému se dostanu.
No, je vždy nějaká stupnice zničenosti, toto ale je už na takové, která.... je těžké to vrátit zpátky, páč čím dál více lidí denodenně se dostává do toho fandomu, to si opravdu myslíte, že nějaká ta parta českých blogerek, co je oproti celému světu něco změní? Teď mě neberte zle, ale je to na nic. Dobrá, sem tam se nám něco podaří, ale to je jako hledat jehlu v kupce sena, chceme chránit, ale nemůžeme najít, kde začít, aby to bylo přesné. Kritizováním, děláním srandy z vlhkých fangirls, shazování ostatních, vyřazování těch nekvalitních...? Možná že my je z Česka vyřadíme, jen naše parta, ale co v zahraničí? Tam je to několiksetkrát známější a oni sami nemají ani ponětí, že někdo v Česku vůbec nějaký takovýto projekt dělá. Dobrá, budeme zachraňovat, alespoň se snažit jen jako, ale stejně se nám nepodaří všechny ty fangirls odradit, to je prakticky nemožné.
-------------------------
Tákže, teďkom jen taká krátká věta k Jeff The Killerovi.. no, ano, je to sračka, dost velká sračka, ale je to základ Creepypasty, díky které se nadále CP rozvíjela, s touto Creepypastou začínal skoro každý, nebo ne? Neměli bychom si takto všechno dobírat a říkat, jak to všechno zničilo.
--------------------
Co že to jsme my? Blogeři? Creepypasteři? Co jsme vůbec docílili, kromě toho nadávání? A vůbec... někteří z nás jsou tu už sakramensky dlouho a... To jsme si až teď začali všímat, že je Creepypasta v prdeli? Opravdu teď? To jsme až tak zaostalí, že jsme celou tu dobu žili v klidu s tím, že je Creepypasta v poho a že jí nic nemůže pokazit? I kdysi jsme nadávali, ale ne tak moc, že to začali řešit, dává tohle logiku? Je mi z toho k pláči, ale ne, protože koberce nebrečí, ale to je jedno---vlastně není..-- vlastně... *kutálí se pryč* počkat, jak jsem toho schopna...