Únor 2016

Sweet Apple Masacre 2 (1/2)

14. února 2016 v 12:07 | Markísímo Ala Koberec |  Něco horšího jak Crappypasty
Um... má neaktivita no.... *uteče pryč*
Tááááákže, hádejte co? ONO JE PORKAČOVÁNÍ NA SAM ;W; aaaaaaa
Je to.... hnus.... vážně.... pokud máte rádi AppleJack.... ČTĚTE JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ
Já, jakožto Anti-Brony, jsem u toho chytala záchvaty a sem tam se i málem poblila a.... toto je teprve první část, páč je to docela dlouhé, udělám to na dvě části xD
Ale vážně jako, toto je varování ;w; Chudáci vy Bronies a Pegasisters tvl xD
Enjoy dis shit :D--------------------------------
Hned první, co Applejack, když vstoupila do sklepa, dělala, bylo, že jen tu stála a byla v šoku. Nechápala, co to sakra viděla, ale brzo, se musela smířit s tím, že to co vidí, je opravdové... To byla Apple bloom... Sice nešla moc poznat ale.... byla to ona. A to.... tohle byla Scootaloo..... a Sweetie Belle...

"T-T..." Applejack byla jako paralyzovaná. Big Macintosh veděl, že horor, řev a zničení a šok jí právě létal kolem ní, dělajíc jí válku v mysli.

"Copak, A.J?" Big Macintosh se ušklíbl "Kočka ti ukousla jazyk?"

"Co....Tys'..." Opět se zasekla. Hlasitě polka a konečně ze sebe dostala "Co jsi to udělal...."

"Aw, noták, A.J, nedělej překvapenou" Big Macintosh odvětil "Však ty víš, že jsem zábavný v hlavě"

Apple Jack chvíli hleděla, s rozšířenými oči a hubou otevřenou dokořán.

Ale potom se usmála.

Úsměv z Big Macovi tváře zmizel a spíše nahodil zmatený výraz.

"Ooo chlapče, tohle JE nádherné překvapení!" Applejack řekla "Měl jsi pravdu Big Macintoshi! Tohle je OPRAVDU pěkné!
Aji divoké. Vždy jsem věděla, že jsi romantický, Big Macu. Hádám, že mě také znásilníš a zabiješ, co? Ouu, vzrušuje mne to jen na to myslím..."

"Počkat.... C-Co?" Big Macintosh nechápal

"Slyšels' mě dobře, ty špinavče!" odpověděla nadšeně "Chlapče, nevím jak dlouho to vydržím! Jak začneme? Jo už vím! Co takhle že utrhneš Apple bloomininy malé nohy a znásilníš mě s němi? Vždy jsem snila o tom mít jednu nebo dvě nohy v mojím rozkroku...Nebo počkej! Co takhle kdybys' mi vydloubnul oči a ojel mě až do mozku?! Ne... můžeme dělat oboje naráz! Takové to, že budu mít orgasmus zrovna když se budu cítit, že umírám! A když už se udělám, chci abys mi protrhl průdušnice a utrhnul mi hlavu, pomalu a hezky, abych si vychutnala každou vteřinu, okay? Oo chlapče, to bude zábava! Oh, a nemusíš jít na mě něžně..." Dodala "Byla jsem velmi zlobivá"

Big Macintost na ní nechápavě hleděl. Vždy si myslel, že ON je ten šílenej, ale, zřejmě to mají v rodině... Aktuálně Apple Jack BYLA ta, která vyšilovala když uviděla co na ní čekalo ve sklepě.

Tak to tedy začalo.

Snažila se ječet, ale on jí vložil jeho úd do její pusy, takže spíše mumlala. Ojížděl jí s jeho dlouhým mužstvím.
"Můj malý poník, můj malý poník, ah-ah-ah-ah.." Big Macintosh zpíval když si to rozdával s Apple Jack. Jaksi ejakuloval přímo do její vagíny a vyndal to, potom ihned vložil jeho úd do jejího zadku. Ona se ihned rozbrečela a řvala, když cítila jak se její zadek trhá, protože Big Macintosh byl.... no, velký a jeho mužství moc nepasovalo do jejího zadku. Ojel jí a cítil krev, která lechtala jeho úd, líbilo se mu to. Když už ho to nudilo, vyšel z jejího roztrhaného análu. Snažila se řvát, ale on jí ihned dal její výkaly do její pusy, držejíc její ústa, takže nemohla vyplivnout.

"Copak je A.J?" Big Macintosh se usmál. "Exkrement v tvojí puse? Heh, heh, heh. Jsem tak chytrý, eeyup"

S těmito slovy, vzal její hlavu a s jedním pohybem jí roztrhnul lebku, jen tak akorát aby se tam vlezl jeho penis. Líbilo se mu ojíždět hlavu Sweetie Belle tak moc, proto to chce zkusit znovu, tentokrát s Apple Jack. Dal jeho obrovský úd do sestřiny hlavy a začal, dokud se neudělal. Bic Mac zasténal v potěšení a nechal jeho semen, ať si hezky putuje jeho Sestřinou hlavou, míchajíc se s mozkovou hmotou.

"Eeyup" oddychnul si spokojeně. "Hádám, že se ti to líbilo, víď A.J? Máš rád mé sperma ve tvém mozku?"

"Sperma v mozku..." Apple Jack odvětila pitomě "Blurrgggg..."

"Eeyu-" Big Mac začal, ale stopnul se. Vytáhnul jeho penis ze sestřiny hlavy a obešel jí, aby jí rozeznal. Její oči byly 'zasklené', dívajíc se do prázdna, její pusa byla otevřela, slintajíc, byla naživu. Jak tohle může někdo přežít? Bic Mac si pomyslil. Bylo to docela zajímavé, aktuálně. Měl by si pospíšit, hezky a lehce.

Přistoupil k ní a sekl se. Ano, rozhodně tu budou otázky kladeny Applejack a také že ty tři děvky budou hledané. Byla by tu policie co se ho bude pořád vyptávat co a jak.... Bic Mac se připravil na toto. Vždy byl dobrý na pochopení a příjmání následků za jeho činy. Udělal něco ne přijmatelného ostatními. Ale i tak, kdyby ho dostali, byl by potrestán. Boj je marný. Big Macintosh byl velmi klidný. Ale stále... všechno co chtěl byl tichý, klidný život. Bude poslán do
chaotického, hlučného vězení, tohle nebude tak jak chtěl. Bude na stránkách Equestria novin jako 'ten šílenec, co zabil a znásilnil jeho sestry a dvě další...' toto NEBYLO to, co Big Mac chtěl, Čekal, že se těch těl zbaví a vymyslí si nějakou storku, aby všechny obelstil... žádný problém. Bic Macintosh byl dobrý na vymýšlení příběhů. Byl velmi kreativní, tak jako když řekl Sweetie Belle, aby narvala její roh do jejího kamarádčiného zadku. Stále... Applejack mohla být nejlepší. Mohl všem říci, že Cutie mark Crusaders byli zavedeni do Everfree Forest a tragicky zemřely a Applejack tragicky ztratila pamět, aby je mohla zachránit. Zabíjaci nebyli známí v polozabíjení svých obětí, nechávajíc je naživu. Takže mohl všechny obelstít! Nemusel ani schovávat těla; mohl je ušlapat v Everfree Forestu a všichni by věřili, že to udělalo monstrum. Byli to koně, takže neměly otisky prstů a nic takového. Big Macintosh přišel s argumentem v jeho hlavě a vzal těla. Rozhodl se, že udělá to samé Applejack a ona s tím souhlasila jako nějaký zombie otrok.

Big Macintosh se usmál. Měl pocit, že Sweet Apple Acres bude mnohem lepší.