Prosinec 2015

Noční můra...

26. prosince 2015 v 15:51 | Markísímo Ala Koberec |  Bláboly
Znáte takové to, kdy se vám zdá něco příšerného, ale když to vykládáte někomu, tak té dané osobě to spíše příjde směšné?
Jaký váš byl nejhorší sen, na který nikdy nezapomenete? Který byl nejpříšernjší a kvůli čemu jste nemohli spát? Napište, rozhodně tu vznikne velká debata :D

Zrádce #5

20. prosince 2015 v 12:40 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Takové kratší dneska, doufám, že nevadí :D

" Takže se vám už zdá 5 dní, jeden a ten samý sen o černočerveném stvoření? A vidíváte ho i ve skutečnosti?" Psychiatr urovnal papíry. " Mohla by jste prosím vás zkreslit, jeho přesný vzhled?" Pokračoval.

Lehce jsem kývla, a on mi podal papír a tužku. Začala jsem črtat.

Psychiatr se kouknul na výsledek, a poté si něco zapsal. "Víte něco o tom?"

" N-Ne"

"Z velké části to je jen výplod vaší fantazie, doporučuji--"

Bouchla jsem do stolu. " Není to výmysl! Kate Emye a Abby Roet zmizely od té doby, co jsme udělali nějaký zasraný rituál! Už celkově 5 dní, jsou nezvěstné, a já zničeho nic vidívám nějaké stvoření co semnou komunikuje, a nenechá mě nikdy na pokoji! Slyšívám hlasy co ke mne mluví, chcou mi něco říci, jenomže jsem příliš slabá abych to pochopila, proto ke mě komunikuje to stvoření ve snu. Něco mi říká, a já chci vědět co!" Celá údychaná jsem si sedla opět za stůl.
Psychiatr se podíval na mé rodiče, a opět si něco zapsal. " Čeká vás hezký pobyt v blázinci"

Zmateně jsem se na něj podívala...

a po chvilce vyběhla a utíkala pryč

stále utíkajíc, jsem si všimla, že mě nepronásledují, a tak už jsem jenom šla.

Když už jsem byla venku, namířila jsem ihned do lesů.

V hlubokém lese tu na mne čekal ten rudý pes.

Opět se usmíval.

Vzala jsem kamínek, a hodila jej na toho psa, kupodivu ho to trefilo, jenomže mu to asi neublížilo, a ani to s ním nehlo. Začala jsem nabírat další a další stále přibližujíc se. Hrábla jsem po větším, ale když jsem vstala, spatřila jsem před sebou to stvoření.

Nemohla jsem se hýbat, strach mě přemohl...

Pes utekl pryč.

" He Comes"

" Zalgo"

Zalgo... Není to ten démon, kterého jsme vyvolávali?

Vzbudila jsem se, strachem paralyzovaná.

Seděla jsem na své posteli.

Zase...

Zase to byl jen sen....

Na zdi byla něčí silueta.


Něco mě pozoruje...

SUPER HELL BROTHERS

13. prosince 2015 v 10:55 | Markísímo Ala Koberec |  Crappypasta
Huehuehue, už jste se báli, že opět nic nevýjde coo? x'D
Tady, doporučuji přečíst originál, neboť je plný gramatických chyb a o to je to zábavnější, ale kdo neumí moc ajínu, tak tu máte českou verzi :D
Ano, články na této stránce jsou krátké, lol x3


Byl to normální den pro mě. Šel jsem do garáže mého kamaráda. Byl tu muž prodávající Mario brothers pro Nintendo Ness. " Buď opatrný skrčku!" řekl. " Tahle hra je Spooky!" " Koupím to a budu to hrál 8 10000 krát, a není to spooky." Koupil jsem hru a šel domů. Vložil jsem to do Ness. Hudba je jiná z nějakého důvodu. Ale to je zřejmě jen chyba. Místo Mária, tu byla červená postava. PUrE red. Tahle hra je ale zasekaná. Slyšel jsem řev vycházející z pokoje mých rodičů. " Co to bylo?" Šel jsem po schodech se podívat. A poté jsem měl infarkt. Mojí rodiče byli zabiti. Bylo to na zdech. " Dokonči hru, jestli chceš žít." Po dvou hodinách jsem dohrál Mária. Bowser vešel do mé místnosti. Řekl že sežere Donkega. Poté jsem ztratil halvu.originál- http://crappypasta.wikia.com/wiki/Super_HELL_brothers

Charlie the Killer

5. prosince 2015 v 22:06 | Markísímo Ala Koberec |  Crappypasta
Tak tohle je ta nejhorší věc, co lidstvo kdy vytvořilo.... ;w;
Doporučuji si to přečíst úplně celé, stojí to za to xD
Mnoho z vás to rozhodně bude znát od HoodoHoodlumsRevenge ^^
Ale stejně tu máte překlad téhle ohyznosti, u které se hodně nasmějete xD


Jeff už má skoro 18 a poznání Jane the killer byla pro něj velká hrůza, neboť umřela když spadla ze schodů, ale to nezastavilo jeho psychopaitcké způsoby.

Charlie prošla velmi divokým šikanovacím obdobím a začínala mít deprese a slyšela hlasy v její hlavě. Říkali jí, aby dělala různé věci. Ona je ale vždy hodila za hlavu, a ponechala jej tam dokud nezavítala do skříně, na holčičím záchodě, kde se začala mlátit. Ty hlasy řvaly, až jednoho dne, je začala poslouchat, urvala záchodovou trubku a umlátila s tím šikanátory, a pak z té trubky olízla krev. Poté se k nim nahla jak nejvíce mohla, a zašeptala " Tak už vidíš jaké to je, když jste mne nazývali ošklivou a říkali jste, že jsem příliš tlustá, abych si někoho našla a že jsem děvka co by se měla zabít." Poté co si uvědomila, co udělala, utekla. Necítila se kvůli tomu špatně. Spíše byla ráda. Chtěla to dělat víckrát. Tak se stalo. A tak zabila mnoho lidí, jenom kvůli tomu, že milovala být beze strachu. Charlie nikdy nebyla strašná holka, vždy tu jen seděla a odnesla si to! Měla nádherné oči a byla bruneta! Ale začala nosit velmi tmavý make-up a obarvila své vlasy na černo. Četla příběhy o Jeffovi, byl to její idol. Začala dělat věci, které Jeff dělal! Používala: " Nejděte spát, chci abyste cítili tu bolest, kterou jsem prošla!" Poté jim urvala jejich pohlavní orgány, které by vypálila s jejich žaludeční kyselinou. Pozrovala by, jak by to všude létalo.

Charlie se stala tou, o které se mluví ve městě. Jednou šla najít Jeff The Killera. Hledala všude, doufajíc že se jednoho dne potkají.

Charlie konečně potkala Jeffa. Jeff se na ní podíval, neříkal nic. Jeho oči se nemohly odtrhnout od jejích. Přišel k ní, odhrnul jí vlasy z ucha a políbil jí na tvář. Charlie zčervenala a zeptala se: " Proč máš rád někoho jako já? Vždyť jsem tlustá, hnusná děvka!" Jeff se podíval na podlahu a poté zase na ní. " Jsi ta nejkrásnější osobnost, kterou jsem kdy potkal, a nejsi tlustá, hnusná děvka" řekl. " Myslím, že bychom měli být pospoulu, když jsem slyšel věci o tobě, byl jsem fascinovaný!" Charlie se začala červenat když jí Jeff chytnul za tvář a přiblížil jeho rty k jejim. Ona ho odstrčila " Proč jsi mě odstrčila? Neboj se mě..... prosím?" Jeff pověděl stojíc v dešti. " Jeffe, ty nevíš co jsem si všechno prožila! Všechno co jsem dělala bylo odstrčovat lidi!" Charlie vzlykala, slzy padajíc z očí. " Nezáleží na tom co se stane, vždy tě budu milovat!" Jeff řekl dávajíc jeho ruky kolem Charlie. " Chci tě políbit, jenomže se bojím že mě poté opustíš! Můj otec mne také opustil poté co mne a mojí matku zmlátil. Nechci se do tebe zamilovat, a nechci ti věřit, nechci skončit pácháním sebevraždy jako moje matka udělala...." vysvětlovala. " Nikdy ti neublížím, jsi ta nejcennější věc pro mne. Doufal jsem že tě potkám od té doby co jsem o tobě slyšel."

Když už byli spolu dva roky, Jeff se rozhodl, že Charlie a on by se měli oženit. "Charlie?" Klekl si na jedno koleno. " Uděláš mi laskavost a staneš se mou manželkou?" Jeff otevřel krabičku ve které byl nádherný diamant s malinkými diamanty kolem dokola. " ANO!" Charlie zaječela radostí. " ANO! VEZMU SI TĚ!" Slzy od štěstí jim tekly po tváři a tak odešli domů.

Týden před svatbou Charlie si sedla na okraj postele a začala brečet. " Co se děje?" zeptal se Jeff. " Jsem těhotná!" brečela ještě více. " Co?" zeptal se Jeff překvapeně. " Jsem 13 týdnů těhotná! Chtěla jsem ti to říci dříve, ale nechtěla jsem kolem toho dělat takový rozmach a pak to ztratit!"

" Charlie! Tohle je úžasná zpráva!"