Červenec 2015

Narozeniny Clock

25. července 2015 v 15:26 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Ano, další fanfikce od markísíma, tentokrát narozky clock! xD kdo se těší? Tato fanfikce obsahuje sprostá slova a.... no prostě se připravte na všechno xD Jo a jen, já vím že se píše Hoodie, ale píšu Hoody protože je to kratší~ xD Je to strašná slaďárna a je to zaměřené na TicciWok, enjoy :D

" Jeffe, vstáávej! vstáávej!"

Ben ležel vedle Jeffa v posteli. Jeff se na něj otočil a zaječel a sletěl z postele. Ben se začal smát, dal si placáka se Samem a řekl: " plán vyšel" poté odešli z místnosti.

" debilové" řekl si sám pro sebe Jeff, pak vstal a opět si lehnul.

" Koho naštveme teď?" zeptal se Ben.

Sam se chvilku rozhlížel a pak řekl: " Třeba Jane, to bude zábava!" Ben kývnul a vběhli do jejího pokoje.

Jane tu nebyla.

Najednou se Jane vystrčila z temného zákoutí a trefila Bena pánvičkou. Sam začal pomalu ustupovat, nedíval se do zadu. V zadu bylo otevřené okno, takže jak se přiblížil, přepadnul a sletěl dolů před jejich dům.

Slendy byl v kuchyňi a četl si noviny. Na první stránce byl vyfocenej Masky s hezkým podnadpisem 'hledaný'

" Hej Masky, jsi v novinách" řekl Toby, kterej nahlédl na co se tak Slendy dívá. Masky se tedy také podíval, chvilku se díval na strany a začal se pomalu odbližovat.

Clock šla dolů ze schodů a první kdo jí přivítal byl Toby a to obejmutím.

Slendy, Jane, Masky a Hoody jí pozdravili normálně. Sam přišel z venku celej otrhanej.

" Hej Same, co se ti stalo?" zeptal se Slendy.

" Provokoval" odpověděla Jane za Sama.

Jeremy přišel z pokoje a šel dolů po schodech. Jak tak šel, Ben na něj skočil ze zadu a oba dva se skutáleli dolů. Ben chvilku bezvýznamně ležel na Jeremym. Pak vstal a řekl: " Ještěěě!" Slendy mu jednu vrazil chapadlem a byl už klid.

Jeff chrápal, a docela nahlas, takže za ním do pokoje přišla maličká Sally. ta mu narvala do huby polštář a šla opět spinkat.

Toby přinesl Clock snídani a vodu. "Asi Toby konečně dospěl že se začal chovat k ženám normálně" zašeptal Ben. " Ještě abys ty dospěl, a bylo by to suprový" dodal Jeremy, který pomalu vstával ze země. Ben mu kopnul ještě do břicha a pomalu se odblížil.

Jack byl celou dobu v obýváku a čuměl na telku. Zrovna tam dávali jeho oblíbený pořad, jak správně vytrhnout lidem ledviny.

Sally sešla ze schodů, obejmula Slendyho, alespoň v pase a pak začala objímat ostatní. Sally si sedla ke stolu a čekala až jí Jane dá snídani, dostala toust a začala papat.

Jack se podíval na kalendář kolikátého dneska je. Spatřil tam přes celé políčko nápis " Narozeniny má clockwork" Jack vyjekl že úplně zapomněl, ale zacpal si hubu a pomalu odešel z domu shánět dárek.

Smiley seděl před domem a vyhlížel příchozí, vždy když se někdo přiblížil tak zašťěkal což se nedělo, nikdo se k jejich domu totiž nechtěl přiblížit, ale tentokrát Smiley opravdu šťěkal. Slendy vyběhl tedy z domu se podívat, mezitím co Masky a Hoody vyhlíželi z oken. Slendy se podíval, nikdo tu však nebyl.

Z křoví se najednou vystrčila nějaká holka. Vypadala jako Creepa. Už jen kvůli tomu že v ruce měla škrtící strunu, její oči byli modré, měla na sobě různé hadičky a byla skoro modrá.

" Um..." Rozhlížela se na strany " d-dobrý den pane Slendermane, já, já nechtěla rušit jen..." roztřeseně cosi řekla. Slendy jí v mletí zastavil a řekl: " Co tě sem přivádí, a jak ses sem dostala?" Holka se na něj podívala přes její oči plněné vodou a řekla: " Jen tak jsem šla lesem a....a narazila jsem na tenhle dům... ale jdu už pryč, nechtěla jsem rušit!" poté vyšla z křoví a zakopla o Smilyho. Slendy jí pomohl vstát a řekl: " Jak se jmenuješ?"
" Waterlover" odpověděla.

Jeremy odstrčil Hoodyho a podíval se z okna. Chvilku čuměl a čuměl úžasem. Co je to za dívku? ( Omg, margaret páruje sama sebe s jejím OCčkem, zavolejte na ní policii! xD)

Ben o něj roztřísknul led a tak se Jeremy probral.

" Můžeš bydlet s náma, jsi také Creepa, ty mají držet pospolu, pokud nejde o Zalga." Waterlover se chvilku rozmýšlela a kývnula.

" Hej všichni, tohle je Waterlover, je tu nová, tak se jí trochu představte a pomožte jí vybrat pokoj"

" a...ahoj všichni" zamávala nervozně. " Ahoj!" Clock jí přátelsky obejmula. " Vítej v naší famílii, dávej si pozor na Bena, je to strašnej parchant" pronesla Jane. Ben kývnul a dodal: "Jo, to jsem já" Sally přicupitala a obejmula Waterlover, jak roztomilé. Všichni se jí začali představovat a po pár minutách už se stala součástí téhle rodiny.

Jeff se konečně vzbudil, on vždy spí dlouho. šel z pokoje dolů. Jak tak šel, Ben popotáhnul koberec takže Jeff hodil hubu. Začal se mu smát a utekl dolů po schodech do obýváku kde byly všechny Creepy.

Gauč měl zabranej Jack, kterej tam seděl vzhůru nohama. Pak také Clock, ke které se tulil Toby a poslední místo Sam, ten si zaplatil totiž VIP. Jeff seděl na zemi. Slendy ten byl ve křesle. Jeremy seděl na zemi vedle Waterlover, která objímala Smilyho. Sally seděla na klíně Slendyho a hrála si s medvídkem. Hoody a Masky se přetahovali o místo vedle gauče. Opět. Ben ten ležel na televizi. To on vždycky. Je to jeho pokoj. Ano, ta telvize se s ním neurve, a ano, dokáže na tom ležet, i když je to plazmovka.

Všichni hleděli na televizi. Najednou se vypnul proud. " To snad ne" zamrčel Jack.

" Hej Clock, pojď za mnou" řekl potichu Toby. Tak tedy vstali a odešli.

Všichni se najednou dali do stavění oslavy. " Hej Bene, vodpal z té televize a pomáhej" řekla naštvaně Jane. Ben jen pokrčil rameny a zakryl si obličej svojí čapkou či co to je. Sally k němu vyšplhala na televizi a obejmula ho v pase. Bylo to roztomilé, až to musela Jane vyfotit a hodit na facebook, aby naštvala Bena.

Creepy nachystaly stůl, balónky, dárky a podobné.

Toby a Clock seděli na posteli. Toby rychle vymýšlel co dělat, nepromyslel to.

Sam byl venku a jeho tyčí na odpadky šťouchal do jablek, které zde padaly ze stromu. Jak tak šťouchal vletělo mu na hlavu jablko a tak spadl a vletěl hlavou do kmene (wtf), takže omldel. Jeff se mu smál ze střechy. Smál se tak moc že ztratil rovnováhu a tak sletěl dolů.

Waterlover jenom seděla ve svém pokoji a objímala Smilyho. Miluje zvířata, asi proto se od něj nechtěla odtrhnout.

Clock ležela obejmutá Tobym. Jak tak ležela tak usnula. Spala až tudy oknem proletěla cihla. Toby zařval a vyskočil na strop.

" Toby, dolů" přikázala mu Clock která sletěla z postele kvůli té ráně. Toby se probral a sletěl na postel. Jeremy zde prošel oknem, sebral tu cihlu a řekl: " Hups, špatné okno" přitom posbíral střepy a odešel oknem pryč.

Ben spal na televizi, ale jeho spánek přerušil Jeremy co ho sundal z televize koštětem. Ben sletěl dolů aji se Sally která se ho držela. sundal si čapku z ksychtu, když zjistil, že je to Jeremy tak se na něj rozběhl.

V půlce utíkání se Jeremy zastavil a začal opět říkat ty jeho keci: " Popravdě si za to můžeš sám, už jsme tě pár hodin napomínali, a tohle vzniklo" Ben chvilku přemýšlel a pak skočil na Jeremyho a začal se s ním prát. " Hej... nechte se" řekla nervózně Waterlover. Oba dva stopli a chvilku hleděli, pak dal Jeremy přes hubu Benovi, vstal a řekl: " Ben vždy potřebuje nějakou lekci" Ben Jeremyho chytnul za křídla a hodil ho do země. Jeremy mu kopnul do obličeje a Ben mu naoplátku také kopnul. Slendy je chytnul chapadly: " Nechejte se, jsme rodina a Waterlover ukazujete jenom temné stránky díky tomuhle, chovejte se jako lidi" Jeremy si neodpustil komentář: " Ben člověk není, a to je škoda, jinak by se rozhodně nechoval tak jako teď" Ben se na něj otočil a dodal: " Máš snad něco proti elfům?!"

" Ne, ale proti tobě ano!" vrhli se opět do sebe. Slendy dal každého na druhou stranu místnosti.

Jeremyho měl hlídat Hoody a Bena zase Masky. Oba dva si vzali na ně palcáty.

Clock něco kreslila na Tobyho obličej a smála se přitom. Toby také i když nevěděl proč. Za chvilku se podíval do zrcadla a už měl důvod se smát.
Sam krmil jeho lesní svrab o velikosti kočky domácí. Krmil ho z láhve. " Hej Same, můžu si nachvilku půjčit tvůj svrab?" zeptal se Ben. " Jo, ale ať se mu nic nestane" opětoval Sam. Ben jej sebral a hodil na Jeffa. Ten to strhnul ze sebe a vrhnul se na Bena.

Masky seděl v parku na lavičce. Na druhou stranu lavičky si přisednul Hoody. Seděli a hleděli na kachny co tam papaly chleba. Hoody si přisednul blíž ke Maskymu, takže byl veprostřed. Masky ho odstrčil a odešel na jinou lavičku. Hoody zesmutněl a začal házet chleba do vody. Chudák, nikdo ho nemá rád. Možná Angel, ale to je jedno.

Sally si hrála s Jackem a Benem, na Slendyho přikázání. Ben se smál Jackovi, protože měl na sobě převlek víly. " Nesměj se, vždyť to máš také!" Jack odpověděl a ukázal na něj. " Já vím, ale na tobě to vypadá tak postiženě!" řekl Ben a začal se smát ještě víc. Jack po něm hodil horkej čaj, kterej tu byl položenej a začal se mu smát. Sally chudinka vůbec nechápala a tak jen popíjela čaj. Bena v tu ránu v bolesti něco napadlo. Nabral další čaj a jak šel Jeff kolem tak mu to chrstnul do obličeje.

" Nuuu, můj obličej!" zaječel Jeff a rozběhl se do kuchyně kde se mu Jane smála.

Toby vyběhl ze schodů, běžel co nejrychleji umí, přitom řval: " Už jde!" Všichni se rychle začali chystat. Slendy začal počítat jestli jsou tu všichni, ale.... Dva chybí! Naštěstí to byl Hoody a Masky, ty mohl sem teleportovat. Waterlover se ukryla někam dozadu, aby jí moc nešlo vidět, bohužel jí Slendy posunul dopředu.

Všichni čekali, po pár vteřínách se zeptal Sam jestli vůbec příjde.

" Musíme počkat" řekl Slendy.

Čekali pár minut, až tedy vyslali Jeffa a Tobyho.

Toby zaječel a Jeff jen hleděl. Všichni vyběhli nahoru a Clock tu nebyla, jenom to rozflákané okno.

" nuuuuuu" začal ječet Toby, až mu vrazil Ben botu do huby. Toby jí začal žvejkat a byl klid.

Waterlover začala brečet stejně jako Toby.

" Idioti" zamumlal Jack až ho Slendy švihnul chapadlem.

" B-bez clock umřuuu~ ;-; !" Zařval Toby kterej ležel ubrečenej na zemi objímajíc sám sebe a škubajíc (lol, málem jsem napsala šukajíc).

" To je tak dojemné" brečela Waterlover.

" Nebreč" Jeremy jí podal kapesníky. Sam jen přihlížel se svým svrabem z temného rohu. Měl z toho kino, stejně jak Ben a Sally.

Masky a Hoody jen bezvýznamně hleděli až Hoody rypnul do Maskyho. Masky se na něj podíval a pak se podíval zpátky a začal pomalu nenápadně odcházet z místnosti stejně jako Hoody.

Smiley olizoval nohu Waterlover a tak se tomu jenom smála. ( lol, prvně brečím a pak se směju, to jsem celá já)

" Musíme jí najít!" zařvala Jane. " Já vím" řekl Slendy a přemýšlel. " Hoody, Same, Jacku, Bene. Jděte hledat do města"

" Do města?!?" Zařval Jack." Ale.... Co lidi?"

Slendy jim to přikázal, aby šli, tak šli. " Masky, Jane, Jeffe, Jeremy, Waterlover. Jděte se podívat do lesa. Sally zůstaň tu s Tobym." Slendy poté co to dořekl Zmizel stejně jako ti co vešli do lesa.

Sally si sedla vedle Tobyho, který stále ležel na zemi a tak mu Sally dala jejího medvídka. Toby toho medvídka obejmul a bezvýznamně ležel na zemi. Ještě k nim přiběhl Smiley, který je začal olizovat.

" není v kanalizaci?" Zeptal se Jack. Všichni se na něj podívali, a tak tak vyslali Sama s Hoodym a Jackem. V kanalizaci byl aligátor, tak začali ihned šplhat nahoru, bohužel už sežral Jacka. Ten aligátor na ně vyplivnul kus nějaké hadry. Mělo to stejnou barvu jako oblečení Clockwork. "eeeeek!" Zaječel Hoody a Skočil na Sama. Ten ho ze sebe strhnul a chytnul ten kus hadry.

" No nic no, je po ní" řekl Ben a kráčel domů, bohužel ho chytnul Hoody a zatáhnul ho zpátky.

" Hm.... buď je to nějakého bezdomovce a nebo Clock snědl aligátor, ale co by dělala v kanalizaci?" zeptal se Sam.

Ostatní Creepy byly v lese, našli zde nějakou jeskyňi. V jeskyňi ani nic moc nebylo. Waterlover zde hrabala mezi kameny a našla nějaké dřívko. Vyndala ho tedy a dívala se na něj. Najednou se začala jeskyně trást. " útíkejtéé!" zařval Jeff, všichni začali utíkat. Bohužel cestu jim zatarasily kameny, které popadaly ze zhora. Byli zde uvězněni.

Slendy šel temnou chodbou ve městě.

Najednou se ozval známý hlas: " Hledáš snad něco?"

Slendy se porozhlédl, bohužel nic neviděl, ale věděl komu ten hlas patří tak opětoval: " Teď na tebe nemám čas, Zalgo" a šel dál. Zalgo vyšel z temnoty a zjevil se před ním: " Vím co hledáš" Slendy se na něj podíval, poté opět odvrátil hlavu a šel dál.

Začal hledat v popelnicích.

" Jaká to náhoda že Clock zmizela a vlastním ji já?" Zasmál se Zalgo.

Toby se už trochu probral a tak seděl v rohu místnosti se Sally a Smilym. " Kde je clockwork?" zeptala se Sally. Toby se na ní podíval a pak se podíval na okno: " J-já.... nevím..." " A najedeme ji?" zeptala se opět Sally. Toby nic neříkal a přemýšlel. Začaly k němu promlouvat hlasy.

" Můžeš to udělat"

" Nejsi jako ostatní"

" Ty jsi Ticci Toby, všichni mají právo se tě bát, všechna ta bolest, kterou sis prošel tě jen posilnila" ( wtf, tady skládám zase nějaké dramatické romány xD)

" Neseď tady, a ukaž, že se ničeho nebojíš, a že jí opravdu miluješ" ( zase dramatické xD)

" Jsi Ticci Toby Ering rogers, nebo nějaká lama?"

Toby se podíval na zem. Hlasy stále opakovaly

" Jsi Ticci Toby?" ( jak v nějakém filmu xD)

Sally na něj bezvýznamě hleděla, nevěděla na co právě teď myslí, nebo že se vůbec něco děje, však po chvilce řekl Toby potichu:

" Ticci Toby..." ( je to trapné, vím xD)

Sally se na něj usmála a zařvala: " To jsi ty!"

" Já jsem Ticci Toby..." řekl opět.

" Nebo snad nejsi?" zeptala se Sally.

" Já jsem Ticci Toby!"

Zařval Toby, poté vstal a zařval do stropu ( a také se bouchnul do stropu protože se strop záhadně snížil) : " Nejsem žádná lama, a ukážu jim, to co ve mně je!"

jak domluvil, šel do svého šatníku si nasadit jeho staré dobré oblečení. Nasadil si brýle, šátek a kapucu přes hlavu. Popadl jeho dvě sekery. Vyšel z domu jako Ticci Toby a vydal se najít jeho milovanou Clockowork. ( jak v romantickém filmu, opět xD)

" Ještě jednou!" Zařval Jeremy a všichni zatlačili na ty kameny. Bohužel to opět nic neudělalo. " To je k ničemu!" zamrčela Jane. " Já chci jít veeen!" zaječel Jeff a odhrabával rukama malé kamínky. Waterlover seděla na nějakém šutru, a pozorovala vodu, která jí odkapávala z očí. " Vodaaa" začala se radovat. " Hej, máš nějaké speciální schopnosti když prší?" Zeptal se Jeremy. Waterlover nervózně řekla: " N-no.... --" Než stihla okračovat Jeff zařval přes kameny: " Pomoooc!" S tím že ho někdo uslyší.

Všichni si mysleli že ho nikdo neuslyší, ale to není pravda. Toby šel právě lesem kolem té jeskyně a uslyšel Jeffův křik. Přiběhl k té jeskyňi a zařval: " Jeffe? To jsi ty?!?"

" Nejen on!" zařvala Jane. " Jsme tu skoro všichni!" zařval Masky. " Vydržte, něco vymyslím!" Zařval Toby.

" ty a já, souboj na život a nasmrt, výherce získá Clockwork" usmál se Zalgo. " nedělám to pro sebe" řekl naštvaně Slendy. Zalgo se ještě více zazubil a nachystali se na souboj, v tom ale tady přiběhly ostatní Creepy a stouply si před Slendyho.

Slendy si říkal jací jsou to debilové *facepalm*

Všechny Creepy začaly bojovat se Zalgem. " Myslíte si, že mě nějak zraníte?" Zasmál se Zalgo a odflákl všechny ze sebe. Zalgo zde povolal The Rakea a řekl: " Zbav se jich" poté se zaměřil na Slendyho.

Toby vrazil sekyry do těch kamenů a snažil je vytlačit, bohužel byly moc těžké. Jakmile prudce zatlačil, odletěl dozadu. V ruce měl jen tyčky, které zbyly ze seker. " Nuu moje se---Um vlastně.. s-sakra, musím najít jiný způsob, v-vydržte!" začal přemýšlet.

Napadlo ho něco, a tak odběhl do domu, po chvilce se vrátil s dynamitem. ( wtf, si to tam záhadně skladuje pod postelí) Přiložil jej ke skále a zapálil. Výbuch byl docela velký a kameny to ani moc nepoškodilo, ale něco to udělalo a to díru. Všichni rychle vylezli a za němi se to hezky rozbořilo.

" hustý, jako ve filmu!" zařval Jeff, v tom se mu začala Jane smát a tak jí Jeff dal hlavičku.

" Holky se nebijou" řekl Jeremy.

" Kdyby holka byla" usmál se Jeff.

Jane se na něj vrhla, ale než se k němu vůbec přiblížila zjevil se před němi Toby s novými sekyrami. Jane ustoupila. Jeff ale ne, vytáhnul nůž a odsunul Tobyho, poté se rozběhl na Jane. Toby švihnul Jeffa držátkem sekyry, aby toho nechal, no to ale nasralo Jeffa. Jeff ho tedy seknul nožem do obličeje.

" Jeffe?!?" Zaječela Jane.

Masky přiběhl za Tobym stejně jako Jeremy. Toby měl sklopenou hlavu dole, po chvilce je zdvihnul a podíval se na ně. Jeho obličej byl celý krvavý, a vytvarovala se mu zde trhlina, která začínala od levého koutku pusy, přes oko až doprostřed čela. Naštěstí měl Brýle. Ty mu zachránili alespoň zrak. A také naštěstí že necítil bolest.

Waterlover se na něj podívala a pronesla: " jeee, krev!"


The rake se k nim pomalu přibližoval, zahnal je do rohu. Neměli kam utéct. " Heh, vždyť je to jen Rake, proč bychom se ho měli bát?" Zeptal se Ben který hned vyšel z toho davu Creep. The rake ho trefil jeho dlouhými drápy. Ben sletěl na zem a na břiše se mu začaly tvarovat krvavé trhliny. Creepy začaly ještě více ječet. " Hej, jsme Creepy, umíme bojovat!" zařval Sam. " žer svrab!" The rake ten svrab rozříznul na pár kousků a Sam v tu chvíli zmlkl a ztratil se v davu. Hoody se snažil trefit Rakea palcátem, ten se bohužel vyhnul a přelomil to.

" My tady zhebneeem!" začal ječet Sam. A všichni poté také začali ječet.

Ječení zarazila až Sally, která jela na Smilym. Skočila na Raka. Ten je strhnul ze sebe a hodil je do rohu.

Slendy se vyhnul Zalgovi a začal hledat Creepy. " Neutíkej, srabe!" zařval na něj z dálky Zalgo. " Nemám čas s tebou bojovat!" zařval na něj Slendy a utekl.

" Neměl mě provokovat!" celou cestu se jim snažil Jeff vysvětlit že to není jeho chyba. Toby se zastavil, všichni ostatní tedy také. Podíval se na stopy které se před němi zjevily. " Stopa Smilyho" řekl.

" Ty jsi ho bral s sebou?" Zeptal se Masky.

" Ne" odpověděl Toby.

Začali tedy ty stopy následovat. Dovedlo je to až do města.

Sam vyšplhal na stěnu. The rake se na něj podíval a stáhnul ho dolů. Sam vletěl hlavou do zdi a tak omdlel.

" No, tak tohle je asi konec" zasmál se Jack, kterej se tu záhadně zjevil. Sally obejmula Smilyho a začala brečet.

Najednou Rakovou hrudí se vystrčila ruka, která držela jeho srdce. To srdce zmáčknul pevně takže se to rozprsklo. The rake upadnul. Stál tu Toby, měl ruku celou od krve, od Rakovi krve. ( Wtf, záhadně má toby brutální sílu) Ale to nebyla jediná krev, také měl po obličeji krev, ale spíše uschlou.

" Toby?" Jack hleděl.

" Ticci Toby" dodal Toby.

Zalgo se zde zjevil a řekl Tobymu: " A ty jsi co za lamu? Další ubožák jako tvojí kamarádi? ách, já zapomněl, že odpověď je ano. Tak se ukaž!" Zalgo se nachystal na souboj. Toby se rozhlížel kolem sebe. Všechny Creepy se na něj dívali. Toby se podíval na Zalga, a kývnul.

Nachystali se, Zalgo vyběhnul jako první.

Napřáhl se, ale pár centimetrů před Tobym, Toby uhnul na stranu.

Zalgo vletěl do stěny a seknul se tam rohama. Teleporntul se opět na místo. Další kolo. Zalgo podkopnul Tobymu nohy a zapálil pod ním zem. Toby začal hořet, bohužel to necítil. " Já se na to nemůžu dívat!" ječela Waterlover a schovávala se za Jeremym. " musíme mu pomoct!" zařvala Jane a rozběhla se na Zalga. Zalgo jí odbouchnul a ona vletěla do stěny.

" NUUU JANE!-- Um... vlastně dobře zalgo!" poté co to dořekl Jeff, díval se na strany a zmizel v temnotě.

" musíme ho uhasit!" zařval Jack. Poté sebral Waterlover ten dýchací přístroj plný vody a pocákal s tím Tobyho.

Zalgo chytnul Jacka pod krkem a začal ho dusit.

" Nechej ho!!!!" Zařval Toby na plné pecky a skočil na Zalga.

Masky a Hoody mu začali pomáhat. Zhodili Zalga na zem. Zalgo zmizel a zjevil se za něma. S Tobym najednou zmizel.

Slendy právě přiběhl.

" Kde se ztratil?" zeptala se Sally.

" Masky, Hoody, pojďte za mnou" řekl Slendy a tak také udělali.

Toby se vzbudil v nicotě. Rozsvítily se zde svíčky. Dlouhá chodba, na konci té chodby stála Clockwork.

" Clock!"

" Toby!"

oba dva zaráz vykřikli.

Toby se rychle rozběhl za ní, bohužel se před ním zjevil Zalgo. " Kampak jdeš?" zeptal se.

" Uhni mi z cesty!" zařval Toby. Obešel Zalga a šel za clock. Zalgo se vypařil aji s Clock a zjevil se o kus dál.

" Chci se trochu pobavit" zasmál se Zalgo.

" Nebavil ses už dost nad utrpením tvých bývalých poskoků?!?" ( wtf, na tohle budou vznikat teorie) opětoval Toby. " To byl teprve začátek" řekl Zalgo.

" Máš navýběr, buď ty, nebo ona"

Toby se podíval na clock, a pak se podíval na svoje rukavice se znaky Proxiů. Ty znaky začaly svítit.

Zalga chytnuly chapadla a roztrhly ho vejpůl.

Z temnoty vyběhl Slendy, který začal roztrhávat Zalga. Ten se bohužel vždy složil a začali se prát.

Z temnoty vyšel Masky, ten začal táhnout Tobyho pryč.

"a co Clock?!?"

Snažil se vysmeknout.

" O ní se neboj" odpověděl mu hned Masky a běžel s ním pryč. Hoody běžel za němi s Clock v náručích, předal jí Tobymu a všichni čtyři utekli pryč.

Zjevily se v uličce, Toby narvanej v popelnici, stále držel Clock. Hoody vysel za kalhoty někde na výstpuku co trčel ze stěny a Masky skončil v kontejneru.

" Jéé! Vy jste zpátky!" zaradovala se Waterlover a začala je všechny objímat. Všechny Creepy už byly skoro v pořádku. Benovi pomohl vstát Jeff a Jane. " Nevím proč ti pomáhám" zamumlal Jeff až Ben řekl: " Taky nevím" Oba dva se začali smát až ho Jeff pustil a šel radši pomoct Samovi. No tak Benovi pomohl Hoody, kterej ho také nesnášel ale ok.

Samovi pomáhali Masky a Jane. Jack ten šel sám. Waterlover šla po boku Jeremyho a stále se za ním kryla. Toby nesl Clock v náručích a Sally řídila na Smilym. Došli domů. " Týjo, Toby. Ty jsi už fakt dospěl" řekla udiveně Jane. Toby jen pokrčil rameny a navzájem se tam ošetřili. I když někteří musí teď ležet v posteli a nehýbat se.

" Ale já bez pohybu umřu!" začal máchat kolem sebe Ben. Jeff se mu jen vysmál a řekl: " Jen hezky lež, tobě to prospěje!"

Toby položil Clock do postele. A celou tu dobu seděl a pozoroval jí, dokud se neprobudí. Vůbec se nehnul, jen čekal.

Sam ležel v posteli s ofačovanou hlavou, stejně jako Jack a Jane.

Po pár hodinách vše ustanovilo.

Najednou dveře rozrazil Slendy. Sednul si na gauč a díval se na co se oni dívají. " Jůůů, ty žijéééš!" zaječela Sally a obejmula. Všichni ho obejmuli.

" Jak jste přežil?" zeptal se Masky.

" Dlouhá storka" odvětil. Tak tedy začali všichni opět čumět na telku.

Clock pomalu otevřela oči. Toby to hned zaregistroval a tak jí obejmul radostí. Clock ho tedy také obejmula a tak byli oba dva šťastní, dokud neumřeli.

koneeec, ano slaďárna, já vím xD A jak to dopadlo? no tu oslavu měli a byla velmi šťastná xD A jaké je z toho ponaučení? nesuďte knihu podle obalu, nebo prostě. Musíte věřit sami v sebe, protože když budete, dokážete divy jako teď Toby x3 bože, to byla taková trapná a nesmyslná krávonina až se mi z toho chce brečet bolestí :D a bez obrázku, protože jsem neměla čas... vlastně... byla jsem líná :D