Pocit Rozchodu

21. června 2015 v 17:28 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Tak, další příspěvěk do DARE, tentokrát žádná fraška, ale prej to hodně lidí dojalo, tak jako why not? to je pocta retardovi xD

"Pocit rozchodu ( opět epicky dlouhé xD)
Takže, opět sem tu, ano katastrofa. Tentokrát je to párovnání. Vybrala jsem si Tobyho x Clockwork, protože yaoi a yuri moc nemusím, a to všichni už o mně ví (Pro ty jedince co mi začnou nadávat co mám proti gayům a lesbám, v realném životě nic proti něm nemám, jen když třeba lidí párují někoho z nějaké hry nebo prostě mojí oblíbenou postavu co neexistuje tak na to jsem alergická, chápeme se snad) No, takže, ano, dávám upozornění, zmírním sprostá slova, ale i tak. Varování, tohle čtení obsahuje sprostá slova, hetero, možná černý humor, válčení creep mezi sebou, doufám že se budete bavit. A tentokrát to fraška nebude, tentokrát to bude normální, teda budu se alespoň snažit xD Btw. bude to taková slaďárna xD"

Toby a Clock stáli v dešti na autobusové zastávce. Čekají už docela dlouho, protože jim některé autobusy předtím ujely.

Clock se naštvaně dívala dopředu, byla naštvaná na Tobyho. Toby jen bezvýznamně hleděl do země se smutným výrazem. Sem tam se podíval na clock a pak zase zpátky. "C-Clock.... promiň," řekl Toby se smutným výrazem, Clock však neodpovídala a hleděla dál. Toby se k ní přiblížil a po chvilce jí obejmul, objímal jí několik minut, až ho Clock odstrčila a začala psát SMS na mobilu, jakože si ho nevšímá.

Autobus pomalu přijížděl, na cestě byla všude voda, takže jakmile autobus u nich zastavil, voda je všechny pocákala, nejvíce to schytala Clock. Měla jenom tílko, celá zmrzala a ještě k tomu jí pocákala voda, skvělý. Nastoupili do autobusu, a koho tam neviděli. Jeffa, Eyeless Jacka, Undead Sama (to je moje OC, jeho backstory ještě píšu...), Bena a Hoodyho namáčknutí na sebe na jednom sedátku, na jednom! Jeff chudák nalepený na sklu. Sam zmáčknutý mezi Eyeless Jackem a Benem a Hoody jenom na krajíčku. Ben se jako jedinej smál a tak ho ukamenovali (dělám si srandu x3).

Clock si sedla na sedátko pro jednoho, Toby si chtěl sednout vedle ní, ale když zjistil, že si naschvál sedla na jedno osamocené, tak mu nezbývalo než se přidat k těm namáčknutým na sebe.

"Hej, udělejte m-mi místo" řekl Toby. Jack šťouchnul prudce do Jeffa aby se šoupnul víc ke zdi (i když už víc nemohl), za pár vteřin tam byl malý kousíček, a tak si na něj jen ze čtvrtky sedl. Vezli se až do domečku ve kterém všichni bydlí pospolu (nic úchylného).

"Slendermane, už jsme tu!" zařval Jeff plnou radostí. Slendy na něj naštvaně vyběhl a začal mu nadávat, že Sally už spí, a pak se začali bavit o zelenině. Clock odběhla nahoru do pokoje a lehla si na postel. Toby šel nahoru za ní, ale než stačil prohodit slovo, Clock řekla tiše: "Nechej mě osamotě..."

Toby zavřel pusu, podíval se dolů a po chvilce odešel do svého pokoje. Cestou zakopnul o Maskyho, který se tam válel na zemi, spadl a pěkně se odřel. Masky se jen zaradoval a se škodolibým smíchem mu řekl: "To máš za to každodenní prudění ty tikáčku!" Po dokončení věty Masky vstal ze země a seběhl dolů.

Clock ležela na posteli a stále se dívala dopředu, až začala pomalu usínat. Už byla v polospánku když v tom se ozvala velká rána a rozbití nějakého porcelánu a poté nadávky které šly jasně slyšet: "Ty debile, víš kolik ten porcelán stál?!?" v tom se ozval další hlas: "Rozhodně víc než tvůj obličej!" pak šlo slyšet jak někdo utíká nahoru a někdo běží a řve za ním.

Clock rychle vstala a nakoukla ze dveří. Po schodech nahoru vyběhl Jeremy the flying squirrel ( další moje OC, je to mladší bratr Sama xD) a za ním chvátala Jane s nožem v ruce. " Ty parchante, co jsi to řekl?!?" řvala na něj Jane. Všechny Creepy to viděly a pěkně se bavily. Tomu se nedalo nesmát, I clock se musela zasmát. Jeremy proskočil oknem a skončil na stromě. Jane na něj cosi hulákala a ještě po něm házela nůž. "Ty parchante, počkej, až se trefím!" Jane seběhla dolů pro další řadu nožů a začala to po něm házet. Jeremy se snažil vyhýbat i když ho už některé trefily a to do křídel na plachtěním (Jeremy má na každé straně křídlo, což je z lidské kůže, to křídlo je přišité k jeho ruce a boku, prostě jak to mají ty létající veverky xD) Jak tak házela, Jeff ji trefil flákem masa, ale to už je jiný příběh, zpět ke Clock a Tobymu.

Clock si šla opět lehnout a začala usínat. Toby mezitím seděl v rohu v jeho pokoji a přemýšlel jak jí udělat zase šťastnou. Jak tak přemýšlel napadlo ho proč jí nepozvat někam na večeři? Ale ona rozhodně spala... Jenomže Toby si to neuvědomil. Vtrhnul do jejího pokoje, vzal jí do náručí a běžel s ní dolů. Clock se probrala a začala ječet: "Co to děláš Toby?!?" máchajíc kolem sebe. Toby nic neříkal a běžel s ní ven do nejbližší restaurace. Clock se konečně dostala z jeho rukou a hodila epického placáka na zem do deště.

"Clock! jsi v pořádku?!?" Prohodil Toby zvedajíc jí rychle nahoru.

Clock se opět dostala z jeho rukou a vlepila Tobymu facku, a to pořádnou, přitom zařvala: "Tak a dost! Mám tě už pokrk! Už s tebou nechci mít nic společného, tvoje otravnost je nesnesitelná, to že se snažíš mě rozveselit mě ještě pohoršuje a.... a neumíš se chovat k holkám! Rozcházím se s tebou, Toby Rogersi!" Clock se uraženě otočila a utekla.

"Clock!" Toby za ní běžel. " P-počkej!" snažil se jí dostihnout, ale zmizela v temné uličce.

Z nějakého pozarohu se vystrčil Jeff a Hoody s kamerou natáčejíc smutného škubajcího Tobyho. Jeff se držel za břicho a brečel smíchem, došel za Tobym a řekl: "Pffft, LOL! Měl ses vidět jak jsi běžel jak nějakej krypl! LOL, to jde na youtube!" Jeff sletěl na zem a začal se smát. Toby se na něj nasraně podíval, vytáhnul svoje dvě sekery, jednou trefil prudce Jeffa do obličeje a druhou hodil po Hoodym tak, že ho to také trefilo. Toby poté vzal tu kameru a hodil ji do kanalizace. Po chvilce se jakoby 'probral' a zjistil co udělal.

Jeff se chudák držel za obličej křičíc bolestí, a Hoody, ten jen nehybně ležel. Toby jim tedy pomohl vstát a společně odkulhali do domu.

Clock mezitím seděla sama na lavičce v parku a poslouchala tikání jejích hodinek. Jak tak seděla přisedl si k ní Ben a začal s ní flirtovat. On s každým flirtuje, a vždy potom skončí narvanej v popelnici, ale tentokrát ví, že Clock má takovou klidnou povahu, takže by to možná šlo.

"Heeej Clock, taky sama?" spustil. Clock ho ignorovala a dívala se smutně do země. "Ten Toby je hroznej, to musíš uznat, ale alespoň máš už od něho klid co?" pokračoval.

"Už ti někdo řekl že v dešti přímo záříš? Nebuď smutná, co si takhle někam zajít? je tady docela zima nemyslíš?" pokračoval.

Clock ho odrstrčila, vstala a podívala se na něj se slovy: "Promiň Bene, ale chci být osamotě.... alespoň pro tentokrát....." poté co to dořekla odešla. "Za pokus to stálo," prohodil Ben vstávajíc a odcházejíc.

"Co že jsi to udělal?!?" řval Slenderman na Tobyho. "J-já nevím... nemohl jsem se o-ovládat...." prohodil Toby. Všechny creepy měli z toho kino, jen Toby ne, protože tam byl největší oběť. Masky převzal práci po Hoodym a celé to natáčel. Slendy se naštvaně díval na Tobyho a přemýšlel, co dál.

Mezitím Jeff a Hoody leželi jako postiženci v nemocnici a hnili tam. Nikdo jim nechtěl pomoct, protože se jich všichni báli.

"Zasranej život" prohodil Jeff s ofačovaným obličejem.

Clock konečně vešla do domu, ani nikoho nepozdravila, a šla nahoru. Jenomže jako největší otrava a patolízal náš Jeremy to musí ihned řešit tak zařval na Clock: "Hej, a co takhle pozdravit?"

Clock na něj ukázala jen fakáče a šla dál. V tom mu dal Sam pěstí a jen na něj zařval: "Vole, radši drž klapačku!"

Slendy se na to nemohl dívat a tak ihned zasáhl. Sama prohodil oknem na zahradu a hulákal na něj cosi ve smyslu, že až vychladne, aby se vrátil, a Jeremyho narval nějak do komína (i když žádnej nemají), a už byl klid. Teda mohl být, kdyby tam nebyl ještě Jack a Masky, protože ti prudili také.

Jack se smál Samovi, protože se na něj záhadně řítil parní válec, mezitím co Masky natáčel všechno. Tak s němi Slendy udělal rychlej proces, Masky skončil v ledničce (aby měl The Rake co žrat) a Jack visí za kalhoty na věšáku na oblečení.

To všechno viděl Toby, a nemohl zadržet smích, tak se tam jen válel stejně jako ostatní, co přežili.

"Hele, nesmějte se!" zařval Slendy. Všichni se smáli ještě víc a tak jim dal všem přes hubu. Ale zpět na téma.

Clock se zavřela do pokoje a lehla si na postel. Snažila se na to všechno zapomenout, i když to moc nešlo, kdo by mohl zapomenout rozchod, který sama chtěla? Tak jen hleděla do zdi se slzami v očích, nic víc.

Toby procházel kolem, a tak nakouknul do jejího pokoje, chvilku stál u dveří a pozoroval, jak spí, po chvilce přistoupil k její posteli a přikryl clock peřinou.

"Dobrou noc Clock..." řekl Toby potichu, poté zhasnul lampičku a odešel z pokoje. Clock ho celou dobu, jakmile se otočil, pozorovala, až odešel z pokoje, podívala se zase na stěnu.

Toby šel do svého pokoje, až opět zakopnul o Maskyho, který ležel na zemi. Sletěl a naryl si hubu opět.

"Proč to děláš?!?" začal řvat Toby. "Stejně mě to nějak nebolí," po dlouhé pauze prohodil.

Masky vstal a řekl: "Chci tě nasrat, to máš za to, že mě pořád otravuješ!" Poté, co to dořekl, utekl. Tak nic no. Toby opět vstal a vešel do pokoje, kde hodil hubu vedle postele, protože se netrefil. Tak to zkusil znovu, a tentokrát se trefil, tak usnul.
Skoro všechny creepy spaly, až na Jacka, Bena, Sally, Jeremyho, Slendyho, Jane a Smile doga, ti hráli lidskou stonožku.

Ráno se všichni nahrnuli do koupelny, ale stejně se tam vlezl jen jeden, tak museli počkat, až se hezky nalíčí, udělá potřebu do sprchy, vykoupe se v záchodě a zdroguje se. Poté co byl ten v koupelně hotový, seběhl dolů a šel si dát žraso, které nachystala Jane (jako otok, vlastně otrok). No, jak tak po několika hodinách byli hotoví a žrali a dusili se, proletěl jim oknem gauč na špagátku se zprávou na sobě.

Všichni se báli že v tom gauči je bomba, tak odběhli do zákopů, jedinej Slendy se odvážil, vzal tu zprávu a začal číst:

"Pane bagre, vy vymýtit plošinu v mojé hlavě a pokalit vzduch zezhora? s pozdravem ~bagr"

Pěkná to zpráva že? No, explodovala, ale to už je jiný příběh, mezitím Toby (lol, málem jsem napsala Trollby) seděl na gauči a bavil se s Jane.

"Odešla od tebe, protože se k holkám neumíš chovat, doteďka mi podkopáváš nohy a Sally učíš sprostá slova," pravila Jane Tobymu.

"A-Ale clock je jiná, ta vždy se mnou měla trpělivost, vždy mě podpořovala a i když v-věděla, že jsem jen pohroma, vždy při mě s-stála...." řekl Toby.

Tohle všechno slyšela Clock, která odposlouchávala zezhora, seděla u zábradlí (jakože tam jsou schody dolů xD) a se slzami v očích.

"J-je škoda, že si o mě myslí teď tohle, kéž bych mohl navrátit čas a neudělat ty h-hlouposti, které jsem udělal..." pokračoval Toby. Jane cosi zamumlala a k tomu Toby jen dodal: "M-máš pravdu... zaslouží si někoho lepšího, stejně jsem jí celou dobu vadil...." Poté, co to dořekl, byla velká pauza, až Jane prohodila: "Život jde dál Toby..."

Toby sebou škubnul a šel pomalu nahoru.

Clock rychle vstala a přeběhla do jejího pokoje, kde se zamčela. Toby si mezitím šel opět lehnout, i přes to že spal docela dlouho byl stále unavený.

" Hej všichni, jsme zpátky, a mám opět nádherný obličej!" zařval Jeff, který právě vešel do domu, za ním šel Hoody.

"Ó bože, machrující obluda je zpátky!" Jeremy si neodpustil tento komentář.

"Já ti dám obluda! Říká ten co používá cizí kůži jako křídla!" urazil se Jeff.

"Hele, zase tady nerozjížděte hádku!" vyhrkla Jane.

"Nebo co jako?!?" zařval Jeff.

"Hej, sklapněte, bolí mě z vás uši!" zařval Jeremy.

"Kdybys nějaké měl!" zařval Jeff a otočil se opět na Jane.

"Ty máš co říkat nožofile!" vyhrkl Jeremy na něj zezadu.

"Ty vole, sklapnete už?!?" zařvala Jane na plné pecky.

"To řekni tomu co si hraje na chytrého!" zařval Jeff.

"Stále lepší než být podprůměrý jako ty!" dodal Jeremy. Poté co to dořekl Slenderman dal všem přes hubu novinami a všechny nechal v rohu hanby.

Toby mezitím spal, a jak tak spal, cosi ho probudilo. Otevřel teda oči a nemohl tomu uvěřit, ale Clock na něm ležela objímajíc ho. Clock ho obejmula víc a přitom řekla potichu: "Promiň mi to....." Toby jí po chvilce obejmul také a bez žádného slova leželi spolu v posteli navzájem se objímající. Bylo to roztomilé.

Od té doby byli spolu navždy, a i když jí někdy Toby sral, stále při něm stála.

Koneeec! a jaké je z toho ponaučení? kdo si počká ten se dočká né. fakt nevím jaké, co myslíte? xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Silia Silia | E-mail | 22. června 2015 v 18:56 | Reagovat

Jeeej ty uz mas blog ? :3 je nadherny dobra praca uz sa tesim na tvoje vytvori :p

2 Markísímo Markísímo | E-mail | 23. června 2015 v 16:08 | Reagovat

[1]: Ano, ale absolutně nevím jak se s ním pracuje takže asi tak :D

3 Silia Silia | E-mail | 26. června 2015 v 12:56 | Reagovat

Aninto tak nevyzera ^,^  a ty si pohni zadkom moja milá vratim sa tu az zabijem Mel papa :D xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama