Parný den

21. června 2015 v 17:14 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Tohle je moje stará fan fikce do soutěže DARES od mé kámošky LittleBadPrincess ^w^
I Creepy zažívají parné dny, a často se to zvrhne xD
Upozorňuju že tahle fanfikce je sakra vulgární!! xD

Ben, Jeff, Jane, Sally, Toby, Clockwork, Slenderman, Hoody, Masky, Smile dog a Eyeless Jack bydlí pospolu, a jejich dny jsou tak posrané, že to upřímě ani nepoberete, hlavně ty parné dny, jdeme si pokecat o nich.


"Mamrde, hni sebou!" vykřikl Ben, na kterým ležel opilej Jeff. Jeff se mu vyblil do obličeje, utřel si hubu o jeho tričko a pomalu vstával.


"Ty hovado!" vykřikl Ben a rychle vstal a šel se umýt.


Bohužel koupelna byla obsazená. Slyšel jak tam hezky šplouchají zvratky do záchoda a jak se někdo sprchuje.


"Ty vole, pohni si!" začal bušit na dveře. Dveře se prudce otevřely, takže to zadrtilo Bena do zdi. Ze dveří vyšel Masky, který si pomalu urovnával masku. V tom uklouznul po zvratkách a jel po koberci až vletěl do dveří od Slendyho pokoje.


Slendy kolíbavou chůzí jak po houbičkách vyšel z pokoje a hodil epického placáka na zem. Ležel tam jak rozplácnutá mrtvola. A ještě k tomu se tam začal točit. Ben je všechny obkročil a zastavil se u schodů. na schodech byli poházené creepy (největší místo tam zabíral Eyeless jack s jeho ledvinami) a hlavně tam smrděla hovna. Ze schodů vstal Toby, ten přicupital za Benem a olíznul mu oko.


"Hej, ty mamrde, zapomněl sis nandat kondom!" zařvala Clockwork na Tobyho, házejíc po něm nůž. Toby jen pokrčil rameny a zařval: "I don't give a shit!"


"Hele, seru na vás, já odcházím!" řekl Masky. Zavřel okno a proskočil ním.
"Vole, budeš si to platit!" zařvala Jane která se vyhrabala ze skříně celá od vína, pavučin a krve. Rozhlédla se kolem, a spatřila jak je všude MASIVNÍ BORDEL.


"Hele, já to uklízet teda nebudu, seru na vás, až tady bude uklizeno, tak se vrátím, do té doby si můžete vařit třeba z odpadků, jsou tady všude po celém domě!" Jane si zbalila kufry a odešla zavřeným oknem.


Sally se mezitím probudila ve svém pokojíčku, hned vedle ní spal Hoody, se zvratkama po celém obličeji. Sally ujely oči na strany a tak jen vstala a vyšla z pokoje. Rozhlédla se, a všude se válely Creepy. Tam Slendy, tam dole na zahradě Masky, tam Toby, na kterého cosi huláká Clock. Tam Ben stojící na schodech a čekajíc, až mu uvolní cestu, prostě hrůza.


"Hele, Jacku, čekám tady už dost dlouho, posbírej si ty svoje ledviny, a udělej tady místo na průchod, nebo ti ty tvoje ledviny vyhodím oknem!" zařval Ben na Jacka, ale šlo vidět že ho nějak ignoroval.


Slendy se konečně probral. A víte co to znamená? Ne není raping time, ani že je všechny pošle doprdele, ale znamená to svolat poradu! Tak všichni museli sejít dolů do obýváku, kde se vždy radí.


Jeff jako největší pánko scházel ze schodů pomalu. To už ale došla Hoodymu, který za ním stál, trpělivost, a tak ho shodil se schodů a sledoval, jak se kutálí dolů, křičejíc. Po chvilce byli všichni dole.


"Je načase probrat to co se tady včera stalo a jaké jsou aktuální následky," prohlásil Slendy.
"To bylo naposledy co jste chlastali vy mamrdi přihřátí! Takovej trapas vy bučci jsem ani neviděl když jsem omylem pozřel sušenky na zácpu, no prostě hrůza. Podívejte se kolem sebe vy buzeranti! Jane odešla, Masky je také na útěku. Sally si z vás vezme fakt dobrej příklad, jo a, co tam dělají ty hovna na těch schodech?!?" Sledny čím dál víc zvyšoval hlas až Clock vykřikla: "A Toby si nevzal kondom!" v tom vyhrkl Toby: "A co já s tím?!?" Clock se rozbrečela a utekla nahoru po schodech a uklouzla cestou po hovnech takže vpálila do zdi.


"Jeffe, budeš malovat zdi!" Slendy ukázal na zeď, na které byli otisky Jeffových bot. Jeff se jen podíval dolů a ještě si potichu z toho ublinknul. Ben se snažil pomalu odplížit, když v tom ho chytnul Slendy chapadlem a posadil ho zpátky na gauč. "S tebou mám také řeč!"


Pár hodin uběhlo, v těch hodinách všichni uklízeli a dávali se do pořádku. Už od rána jim bylo vedro, a bylo to čím dál horší. V tuto hodinu, ke které se dostáváme, začalo být vedro skoro nesnesitelné.


"Vole, to je vedro" Vyhrkla Sally. Všichni se jako největší postiženci a kundibádi podívali na Sally.
"Sally, jak to mluvíš?!?" zeptal se Hoody až ho přejel parní válec (Just kidding) Sally se usmála a odběhla nahoru do pokoje. Jeff byl ve svém pokoji a hledal vhodné oblečení na tohle parné odpoledne. Bohužel jeho šatník byl rozebraný, Sally si rozhodně zase hrála. Jediné tam zbylo růžové tričko s nádpisem 'Double Rainbow'. Co jiného mu zbývalo? Musel si to nasadit.


No, až slezl, tak kromě toho že se mu smáli tak že se začal jack dusit, tak se jeffovi na hlavu vysral pták, a to z velké výšky, takže se to docela rozprsklo.


"Zasranej den" zamumlal. Smiley chudák vyplazoval jazyk a ležel na zemi nehybně. Ben si vzal jenom tílko (a kalhoty také vy prasata!), Tobymu byla záhadně zima a tak si dal ještě šálu kterou našel na ulici (Jestli ho Liu najde, tak ho zabije), Clock měla krátké šedé tričko s nápisem 'fuck everything', Hoody si konečně vzal něco jiného než tu jeho mikinu, a dal si na sebe tričko s nápisem 'I am proxy, and i am proud of it' a šortky. To samé si vzal kupodivu Masky, který se dostavil (proskakování zavřeným oknem ho už omrzelo). Jack to je Jack, ten si vzal kompletně černé oblečení (a pár ledvin do kapsy) Slendy jen bílé tričko (naštěstí se na něj vlezlo) a ostatní vám můžou být uprdele, protože teď někde serou na hajzlu. Po hodinách strávených venku, kde umírali, Maskyho napadlo:


"Hej, proč si nezajdem na zmrzlinu nebo třeba nenapustíme bazén?" Toby se zjevil vedle maskyho s nadšeným pohledem: "Senpai má pravdu!" prohlásil. Masky se pomalu začal odbližovat od Tobyho, který zrovna měl ty svoje tiky. To nebyl důvod, proč se od něho odblížil, ale to je fuk. Slendy všechny popohnal dopředu a šli na zmrzku. Šli parkem kde bylo mnoho lidí. Někteří čuměli, jiní utíkali a další volali "Pěkné kostýmy."


Když spatřili zmrzlinový stánek, první, kdo to nejvíce oslavil, byl Jeff, který vyběhl co nejrychleji a běžel k té zmrzlině s vypláznutým jazykem. U zmrzlinového stánku se zastavil a natěšeně přeskakoval z jedné nohy na druhou.


"Vole, uklidni se ty debile!" zařval Ben. Bena trefilo chapadlo Slendyho, který jen dodal: "Nechej ho, on z toho vyroste."


Všichni došli ke zmrzlině a začali kupovat. Tobymu už záhadně nebyla zima a tak si koupil šest kopečků. Ostatní jen padesát. Docela jim zabralo to vybalancovat ale to už je jejich problém. Smile dogovi dávali zmrzku, která upadla z jejich. Po tom co to sežrali, rozhodli se že napustí bazén. Bazén 10x10 minimetrů, který leží v pokoji Maskyho na stole. Napustili do toho vodu, a naráz do toho skočili, bohužel se to rozletělo a tím, že všichni skočili na ten stůl, tak ten stůl se hezky rozflákal.


Všichni leželi jak ryby na suchu, máchajíc tělem. Jeff začal ječet, že není bazén, a tak seběhl dolů po schodech ke kohoutku, do kterého prudce kopnul. Víko bezpečnosti odlétlo a voda začala cákat všude. Poblíž byly zásuvky a všechna voda vletěla do nich. Přetížil se celej systém domova a dům začal hořet. Uhasili to vlastními těly.


"Proč si bazén nepostavíme?" zeptal se Jack nezaujatě.


"Dobrý nápad" prohodil Slendy.


Všichni vzali lopaty a začali dělat jámu do země. Pak napustili vodu. V tom přiběhl Toby s kbelíkem plným pijavic, sinic, vodního svrabu o velikosti lidské pěsti, sajrajtem z laborek, kusy plutonia, elektrické úhoře a různé svinstvo. Všechno to nalil do toho malého "bazénku". Bazén hezky zčernal Toby se usmál a zařval:


"už je to hotové!" Všichni se na něj otočili a řekli: "Tys tam něco přidával?" Toby se usmál a kývnul. Všichni pokrčili rameny a skočili do vody. A začali se topit. Tak je musel Slendy zachránit. Tak tam skočili znovu a začali si hrát. Jeden vylovil z vody obrovskej svrab, tak ho pustil na Clock. Ta začala ječet a skočila na Tobyho. Toby ji položil dolů a pokračoval v prudění Maskyho, pořád do něj šťouchal a řval: "Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky!"


Jak tak hnili v bazénu (a pomalu se rozkládali), tak po pár hodinách, kdy už se stmívalo, uhodil blesk do jejich bazénku a všichni vyletli pár metrů vysoko. Jeden skončil v komíně (i když komín nemají), další přeletěl plot. Další někde nehybně ležel na zemi a ostatní leželi na silnici kde jel tank s V10tkami.


Sally jako jediná přežila a stále byla v bazénku. Po pár minutách se všichni sesbírali a šli do domu. Najednou začala vichřice, která jim urvala střechu nad hlavou, a najednou bylo jak na antarktidě. Chudáci nebožtíci zmrzali a běželi se schovat do koupelny a začali na sebe lít horkou vodu. Najednou se druhé patro urvalo a odletělo s němi do parku, kde to tam začalo nabírat lidi. Najednou Hoody vyšel ze skříně a zeptal se, co se děje. Podíval se nahoru a klesalo na ně zezhora letadlo. Všichni uskočili do stran s tím, že si mysleli, že se tak zachrání.


Po pár hodinách, kdy už bylo chladno, všichni leželi na zemi ve svěracích kazajkách s tím, že jim je zima. Toby vstal a přišel za Maskym, lehnul si vedle něho a spustil: "Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky!"


Někdo otevřel dveře, byl to Liu, s nasraným výrazem pozdravil Jeffa a přiběhl za Tobym.
"Ty zmrde, kde je moje šála?!?" Toby pokrčil rameny a ukázal na Hoodyho. Ten jen ležel se svěrací kazajkou na sobě. Liu máchnul rukou a odešel. Najednou sem vešla Jane která se na ně udiveně podívala: "Vy volové, co jste to tady udělali?!?" urazila se a zase zabouchla dveře.


Ve 4 hodiny ráno se rozhodli jít spát. Pak si ale vzpomněli, že vlastně jejich 2. patro je v parku, rozložené. Tak si každej rozebral gauč a lehl si na něj. Všichni usnuli. A to je konec.


A co se vlastně stalo s Smile dogem? Ukradli ho homlesáci, toť vše.


Zazvonil poklopec, a pohádky je kopec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naty the Wolf Naty the Wolf | 18. ledna 2018 v 16:30 | Reagovat

Bože takle sem se nepodělala dlouho :-D  :-D  :-D  :D superrr

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama