Kotvosmash

24. června 2015 v 16:07 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Nový Šéf
Tato fanfikce obsahuje násilí, feťátctví, zesměšňování Creep, Fraškovitost, nesmyslné věci, černý humor a nějaké takové věci. Hlavně to berte jako srandu!
Ano, další fanfikce od Markísíma je tu, tentokrát je to z mojí hlavy a je to o tom že moje OC Kotvosmash, které jsem vlastně společně vytvořila s bráchou se nastěhuje do domu Creep. Od té doby co se tam nastěhuje Creepy budou zažívat opravdu peklo. A jaké? to se dozvíte x3 Opět je to o Jeffovi, Clockwork, Tobym, Jeremym, Slendym, Benovi, Samovi, Smile dogovi, Jane, Sally, Jackovi, Maskym a Hoodym. No jo no, tak si hezky počtěte! ^^

" Hej, nežer tolik ledvin, ztloustneš a zhebneš!"

hulákala Jane na Jacka, ale ten jí nějak ignoroval a žral dál. " Nechej ho Jane, on z toho vyroste" prohodil Slendy. Jane ale byla docela nasraná a tak se opovážila zařvat na Slendyho: " To říkáš pořád a nikdy se to nestane!" Slendy se na ní otočil a vlepil jí jednu chapadlem.

V tom se zjevil Jeremy a jako největší prudič opět prohodil: " Jane má ale pravdu a holky se nebijou" Slendy se podíval na Jeremyho a ubalil mu také jednu chapadlem. A už byl klid, tedy mohl být kdyby nezačal Jeff říkat cosi jako pokud vůbec Jane holka je. No a to ovšem nasralo Jane a tak se zase na něj vrhla.

Všichni je obklopili vlastními těly a řvali: "Fight! fight! fight! fight!" Masky si najednou roztrhnul oblečení jako kdyby se chtěl stát hulkem a do toho ještě řval jakoby rodil. Hoody začal mezitím kreslit na zem pentagramy a začal se modlit k Zalgovi, jakoby ho chtěl přivolat. Slendy ho musel ihned zastavit. Toby sebral z ledničky chlast a začal ho lít do sebe, jak tak pil tak za ním příběhla Clock a začala řvat že alkohol nesmí. Toby jí přes hlavu přerazil jeden chlast a se zbývajícími odcupital opět do kruhu. Jack a Sam nesli nad sebou svázaného chudáka Bena a přitom řvali: " this fight needs more sacrifices!" Sally jenom tupě přihlížela, až obmotala kolem svého medvidíka provaz a začala s tím kroužit ve vzduchu a přitom křičela: " Vole to je nářez!" Ano maličká Sally byla sprostá jako dlažďič, bohužel se to naučila od Bena. Smile dog byl také v tom ringu a pomáhal Jeffovi, protože je to jeho páníček.

Slendy se je všechny snažil zastavit, ale nějak se mu to nedařilo.

Zjevil se tu Zalgo, aby pozorval celou tu situaci kdy jsou najednou všechny Creepy jak utržené ze řetězu. Nemohl se nesmát, jsou tak tupí.

Najednou oknem proletěla Nina, Liu, The Rake a Lulu narvaní v Jeepu. Nina jako největší postiženec řvala na plné kolo cosi o párty, Rake se jenom držel Jeepu a vydával divné zvuky. Lulu seděla v zadu a kryla si obličej před střepami a Liu vyskočil zajídy do krbu kde začal hořet, vlastně ten krb nehořel, ale Zalgo ho zapálil hned poté co tam vletěl Liu, aby byla sranda. " Pááááááárty!" Zřvala Nina.

Po chvilce se k ní přidali všichni a pozvali ji do kruhu.
" Tak a dost!" Zařval Slendy na plné pecky. V tom všichni ztichli a čuměli na Slendyho. " co to k sakru děláte?!? Nechejte toho!" Tak toho nechali.

Zalgo zmizel, Liu vyšel z krbu, Nina přestala řvat, The rake a Lulu nic nedělali ale i tak, Jeremy se přestal schovávat za gaučem popíjejíc vodku a hrajíc si na feťáka, Sam a Jack pustili Bena na zem, Jeff se přestal mlátit s Jane, Smiley přestal trhat Jane na kusy, Sally přestala machrovat se svým medvídkem, Hoody přestal všude kreslit pentagramy a zalga, Masky si nasadil nové oblečení a opět si nasadil masku, Toby přestal chlastat, a Clockwork se probudila a ještě si ublinkla na zem. Všichni na Slendyho hleděli a pak se zesbírali ze země a začali všechno uklízet. Nina, The Rake, Lulu a Liu jakoby se navrátili s Jeepem, navrátilo se i okno a bylo jako nové. Pozadu odjeli z našeho pozemku a cestou na silnici vybouchli. Už byl klid.

Všichni postupně uklízeli a uklízeli, jedinej Slendy se válel na gauči a čuměl na televizi, užíval si toho že je tu konečně klid. I když to opět něco přerušilo, ze zhora se ozývali hlasité nadávky: " Můj pokoj, co si s ním sakra udělal?!?!" druhej hlas řekl: " Sem ti ho vylepšil, máš snad problém?" " JO mám, je to můj pokoj!" " A co já s tím?" " Proč si to udělal?!?" "Masky to udělal!" " Co jsem já k sakru udělal?!?" Ozval se Masky. " neobviňuj Maskyho, viděl jsem tě!" zařval první hlas a na to hned ten druhý odpověděl: " To není můj problém!" ách, slenderman už věděl o koho se jedná. Toby rozhodně opět Jeffovi namaloval pokoj na růžovo a obviňuje z toho Maskyho. To bude zase další hádka, někdo by je měl jít zarazit a kdo jiný než Slendy musí dělat tu největší práci? Tak Slendy vstal a šel na ně, cestou se bouchnul hlavou do futra.
Mezitím co odešel, Jack se automaticky přemístil na gauč a zabral tam celou plochu aby si Ben který si tam chtěl sednout nesednul. " Vole vypadni!" řval na něj Ben, Jack však odpověděl: " A kouzelné slovíčko?" škodolibě se usmál. " Seru ti na to!" Zařval Ben a sednul si dolů na zem.

Jane jen tak v poklidu vařila oběd když v tom to všechno překazil Sam který běžel po stole, šlápnul do pánvičky s oběděm a uklouznul a hodil takového placáka na hořící sporák že to nikdo nepobral. " Ty vole co to děláš?!?" Zařvala na něj Jane a mlátila ho vařeškou.

Ale než stačil Sam který spadl dolů něco říci, stropem se proboural záchod ve kterém měla narvanou hlavu Clockwork. Ta vyndala hlavu z hajzlu a prohodila: " Zatracená nekvalitní podlaha"

Slendy mezitím měl dlouhý rozhovor s Jeffem a Tobym. " řekni něco Tobymu, to on mi pobarvil pokoj!" řval hystericky Jeff. " Nechovej se jak málé děcko!" Dodal Toby. Oboum dvoum Slendy vlepil facku chapadlem a řekl na Tobyho: " Toby, proč jsi to udělal?" Toby prohodil: " Já myslel, že má rád růžovou když je to holka!" Jeff se definitivně nasral a skočil na něj s jeho nožem. A opět začal souboj.

Všechny Creepy automaticky pip pip v palici přiběhli a začli opět kolem nich dělat kruh.
Po pár hodinách totálního muka je to přestalo bavit a běželi žrát oběd. Teda kdyby nějakej byl.... Jane zatrest řekla Samovi, aby něco on uvařil, tak teda ihned zamířil na skládku a všechno na co přišel tak sebral, poté se vrátil a začal všem dávat na talíř.

Slendymu vyklopil něco zeleného ( asi zvratky) s nějakou plechovkou plnou zhňilého hambáče a několik uhnilých krys. Jeffovi samé injekce, Jeremymu uhnilé bezdomovecké rozkroky, Jane zhnilé myši, Jackovi nějakou zelenou srajdu, Benovi kusy hajzlu, Maskymu a Hoodymu zase namleté kusy žrádla ( pravděpodobně z mekáče), Clock odumřelé části obrovského svrabu, Tobymu Střepy, Sally lidské uši a sobě pračku s člověkem uvnitř. Jo a ještě jim dal na pití záchodovou vodu.

" To máme jako žrát?!?" Zařval Jeff znechuceně. " Jen papej!" Zasmál se škodolibě Ben. " tobě to prospěje" Všichni jsme se zasmáli, kdo by ne? " Mám takový pocit že nemám hlad" prohodila Clock která odsunula žraso. Divné je že Jack to sežral, asi mu zelená srajda chutná stejně jako ledviny. Jeremy ty rozkroky hodil pod stůl Smilymu a jakoby nic odnesl talířek, poté se tam ufetoval za rohem. Někdo to nevydržel a hodil šafli, hádejte kdo? No Masky! " Ty vole, budeš si to uklízet!" zařvala Jane.

Než stihl Masky cokoliv říci někdo prorazil dveře. Všichni se jako nejvěší postiženci podívali. Spatřili nějakého námořníka s kotvami v rukách. Ten na ně hodil zabijáckej pohled a přistouil k nim. Svojé cigaretu uhasil o Jeffovo oko. Ten začal řvát, hlavně protože to oko nemohl zavřít, jeho chyba že nemá oční víčka, všichni jsme se mu smáli. Ale přestali jsme protože ten námořnickej chlapík hodil po Jackovi kotvou. " je tu nějak veselo" prohodil hrubým hlasem. Podíval se na Slendyho a prohodil: " Ty jsi kdo?" Slendy na něj hodil pohled který nikdo neviděl asi protože jeho obličej neexistoval: " Nejsi tu vítán" Námořník se zasmál a hodil po něm kotvu a přitom pronesl: " Nezahrávejte si se mnou!" Sally za ním přiběhla a obejmula ho, to však on nemohl vydržet a tak holčičku chytnul za krk a podíval se na ní. " Hej nechej Sally" Zařval Ben a dal pěstí Námořníkovi.

Tomu to jakoby nic neudělalo a tak chytnul Bena pod krkem a prohodil ho stěnou. Proxiové běželi mezitím za Slendym, který byl zadrcený do země kotvou a snažili se mu pomoct. Jeff si nemohl fight nechat ujít, tak vytáhnul svojí kudlu a začal to zabodávat do námořníka. Ten se jen smál a zadrtil ho do zdi celou jeho váhou.
Jane a Clock začali utíkat, a námořník je kupodivu nechal.

Jeremy byl pořád někde za rohem zfetovaný, námořník si ho nevšimnul tedy. Sam stále žral člověka v pračce, absolutně nevnímal že tady někdo je. Chlápek ho chytnul za vlasy a prohodil ho střechou. Popravdě tu už nikdo nezbyl kromě Smileyho a zfetovaného Jeremyho někde za rohem jo a ještě proxiích kteří pomáhali Slendymu.
" nechcete pomoct?" zeptal se námořník který za němi stál a díval se na ně dolů.

" Masky na něj!" Zařval Toby na maskyho jakoby byl Masky nějakej pes. Námořník všechny tři sebral ze země a prohodil je střechou stejně tak Slendyho. Po pár minutách se všichni vrátili do domu a viděli jak tam ten chlápek čeká na ně. Všechny chytnul a řekl: " Jsem kotvosmash, odťeďka tu bydlím, protože vypadáte jako čerstvé oběti."

všechny odhodil a šel si sednout na gauč.

Sally si vedle něho stoupla a nevinným pohledem na něj hleděla. " Co tak čumíš?!?" zařval Kotvosmash. " Chci si s tebou hrát!" usmála se Sally. V tom zasáhnul Slendy a rychle jí odvedl pryč. " Sally, tady s tímhle ne, jdi si radši hrát s Jeffem a Jackem" Jeff a Jack se podívali a naráz řekli: " cože?!?" " heeej, stalo se něco?" Zeptal se Jeremy který právě vstal z temného zákoutí. " nic vážného feťáku" prohodil Toby usměvavě. " Tebe jsem se neptal Tikáčku!" Prohodil na něj Jeremy vražedný pohled. " hele, nechte se" řekl Slendy naštvaně. A tak se nechali. Masky si chystal v jeho pokoji oprátku, protože to bylo na něj moc, jak tak skočil strop se urval a byla tam díra do sklepa. " Zatracená nekvalitní podlaha" zamumlal sám k sobě. Smutné je že to co řekne jakýkoliv proxy slyší Slendy v mysli, takže ihned přichvátal za Maskym a začal mu nadávat o co se jako pokoušel.

Kotvosmash seděl a čuměl na televizi. Nic tam neběželo, byl vypojený kábel. Ben teda se rozhodl že ho zapojí, jakmile zapojil kábel a televize začala běžet, Kotvosmash se nasral a narval Bena do té televize. Ben komicky kopal nohama a všichni se bavili. Jak tak se bavili tak Kotvosmash zařval: " Je tady nějak veselo!" poté hodil po nějakých Creepách kotvu, chudáci leželi nehybně pod kotvou. Kotvosmash se jim jenom smál a opět si sednul na gauč. " Hele, co kdybys vypadl?!?" Zařval Jack který právě přišel z pokoje. " Nedržkuj!" Prohodil Kotvosmash a použil Jacka jako sedačku, gauč odhodil někam.

Slendy potichu svolal poradu, tentokrát v kuchyňi, protože v obýváku byl kotvosmash. " Je načase se přestěhovat" prohodil Slendy potichu: " Nemůžeme s ním tady být" Jeff začal potichu ječet že nechce opustit tento dům. " Ale já tady mám drogovou laborku!" Zařval potichu a smutně Jeremy. " To je už jedno" prohodil Slenderman.

Po chvilce všichni odběhli si zbalit kufry a utekli oknem ven. Běželi přes les. Jak tak běželi Jeff se omylem chytil do trní které tam záhadně bylo. Hodil epickou hubu na zem a začal řvát. V tom k němu přistoupla Jane a se škodolibým úsměvem řekla: " Copak Jeffrey? Chytil ses snad?" " Ty mrcho!" Zařval na ní Jeff který se snažil vstát.

V tom k nim přišel Hoody s palcátem a oboum dvoum jednu lehce vrazil. " Heeej, můj obličej!" Zařval Jeff. Hoody beze slova odešel a předal palcát opět Slendymu.

Toby s Clock si jen tak šli vedle sebe až Clock zakopla a vletěla do bláta. Toby jí chtěl pomoct vstát, ale v tom nadešla Maskyho příležitost a Tobyho kopnul do prdele. Toby vletěl také do bláta a Masky mu ještě kopnul do obličeje k tomu dodal: " To máš za to každodenní prudění!" Masky se smál, ale po chvilce jeho smích přerušil Sam který mu pustil na hlavu lesní svrab o velikosti kočky domácí. " Fuj, dej to ze mě!" řval Masky.

Jack mezitím jen tak řekl: "seru na to!" poté odešel na nejbližší pařez a začal srát. Jak tak sral ten pařez vstal a byl z něho Tree ent. Ten chytnul Jacka a hodil ho do dálky.

" Mám žízeň!" řval Jeremy který si stále stěžoval za Slendyho zády. " tam máš rybník!" zasmál se Ben. Jeremy se k tomu rybníku rozběhl a začal z něho chlastat. jak tak chlastal zjistil, že tam do toho rybníku močil Smiley. Ale to je už jiný příběh.
Sally hopsala šťastně za Hoodym a každou chvíli ho zatáhla za mikinu se slovy že si chce hrát. On jí pokaždé ale odmítl. Tak se jednou rozbrečela a brečela dokud si toho nevšiml Slendy. " Co se děje?" zeptal se. Sally ukázala na Hoodyho který zrychloval krok. Slendy ho přitáhnul chapadlem a až se dozvěděl co se děje, tak prohodil Hoodyho kmenem stromu.

" Hej Bene, jak ses dostal z té televize?" Zeptal se Jeff který se stále držel za obličej. " Co tě to zajímá?" zasmál se Ben. Zničeho nic se tu zjevil Sam který k nim přiběhl a hodil po nich ten lesní svrab a pak opět utekl. Jeff to ze sebe odhodil a pak se zamyslel, zvedl to znovu a hodil to po Jane, bohužel se netrefil a dopadlo to na Slendyho.
A sakra.

Slendy se na něj tak naštval že to ani nejde popsat. Jeffa pověsil za gatě na nejbližší strom a nechal ho tam.
Jeremy se právě vrátil a zakopl o spícího Maskyho který byl přikrytý trávníkem. Toby také zakopl opět, ležel na zemi odřenej a ještě cukal. Po chvilce vstal a sebral Maskymu masku a hodil jí do dálky. " vole co to děláš?!?" zařval Masky na plné pecky, odkryl trávník a běžel za tou maskou, cestou ještě vrazil do Tobyho který sletěl na Jeremyho, který zrovna vstával.

Kotvosmash jen tak seděl až ho napadlo kde jsou všichni. Začal je hledat, nikdo nikde, všude bylo prázdno. " Kde jsou?!?" řval na celé kolo a přemýšlel.

Smiley cupital za Clock, pořád pozoroval její boty. Jednou když zastavila Smiley se vrhnul na její boty a začal je trhat na kusy. Clock sletěla na zem a řvala aby toho nechal. Smiley utekl pryč s jejími boty a už byl klid. Tak clock musela chodit bosky. Zničeho nic se trávník proměnil v cestu smrti, všude nějaké divné kaktusy, ostré kamínky, injekce, střepy a ježci. Chudinka clock po tom musela šlapat bosky ale to je její problém.

Pár minut uběhlo a byli ve městě. Jak tak šli parkem lidé po nich házeli motorovky. Tak museli zrychlit krok i když to už moc nešlo. " kde budeme bydlet teď?" zeptal se Jeff. " Zkusíme hotel" odvětil Slendy. Namířili do nejbližšího hotelu. Vstoupili do vnitř. Recepční tam dusila svého synka, ale přestala když přišli a jen chlapským hlasem prohodila: "Co chcete?" Slendy se na ní otočil a pověděl: " Můžeme mít pokoj pro 12 osob včetně psa?" Snažil se být milý, i když Slendy je milý docela pořád. Kdyby to říkal například Jeff nebo Jeremy pod vlivem drog tak by to znělo asi jako: " Hej ty krávo nadupaná, co takhle nám dát pokoj co? Platit nebudem, placení je pro sráče!" Ale zpět do reality. Recepční se podívala na Slendyho a jen odkývla a ukázala jím mapku Citadely z Mass Effectu. " Tady je pokoj" ukázala na něco kde má být stěna.

Všichni vběhli naráz do výtahu a ten se s němi urval a sletěl dolů kde byl nevěštinec. Slendy zakryl Sally oči, a všichni vyšplhali nahoru. Museli jít po schodech. Jako poslední šel Ben, aby jim mohl všem podkopávat nohy. Jak tak šli Schody se pod Tobym ZÁHADNĚ propadly a tak sletěl úplně dolů kde ho unesli bordel mámy, poslední slovo které řval bylo pomoc, ale teď je to už jedno.

Hele, Jack se vrátil, poučil se že nesmí srát na pařezy. Karma jak prase. Někde na schodech nahoře byla uklízečka, ta ihned zaregistrovala příchod narušitelů a tak vylila všude po zemi olej, aby hezky klouzali. Slendy byl jako první kdo hodil epickou hubu a vezl se dolů takže nabíral ostatní. Všichni sletělí záhdně úplně dolů. Po několika opětovaných pokusech Slendyho napadlo že by se mohl portnout za tou uklizečkou, tak také udělal. Tu uklizečku vzal nad sebe a jak největší primitiv jí prohodil oknem.

Tak všichni šli až našli konečně číslo pokoje. Otevřeli dveře a pokoj nebyl, byla tam propadlina a dole viděli normálně trávník a nahoře oblohu, ale na stranách byly stěny od ostatních pokojů. No nic no.

Vešli do druhého a z tama vypakovali ty co tam bydleli. Pokoj byl pro 2, ale museli se tam vejít. Po pár hodinách se šli koupat. Opět bojovali o to kdo první půjde, všichni se hrnuli do dveří až se začalo futro lámat. " Takhle to nepůjde" řekl Slendy. A tak všichni začali hrát kámen, nůžky a papír. Opět bohužel nikdo nevyhrál, tak zkusili hrát člověče nezlob se, ale bylo jen pro čtyři. Zbývala ruská ruleta. Jeff si namířil k hlavě a zmáčknul spoušť, nic se ale neděla tak zaječel a prohodil jí oknem dolů. Za to ho ukamenovali ale to je jedno.

Najednou Toby ( který se vrátil) využil příležitost a vběhl do koupelny kde se zamčel, sednul si na zavřené záchodové prkínko, dal si kolem sebe toaletní papír a dělal že řídí auto. Jak tak řídil naboural a sltěl dopředu i se záchodovým prkýnkem. Po pár hodinách přistoupila ke dveřím od koupelny Jane a zaklepala se slovy: " Toby, kdy už budeš hotovej? ostatní se chcou také osprchovat!" Toby ležel stále na zemi s tím záchodovým prkýnkem a měl ty svoje záškuby.

Kotvosmash ležel na gauči když v tom někdo zazvonil na vylomené vrata, nezaujatě se podíval a čuměl. Byla to Slendyho rodina, byli tam všichni, Surrender, Offenderman, Trenderman a Splendorman. " co vy skara jste?!?" Zeptal se kotvosmash který si chystal kotvy. " Heeej, kde je Slendy?" zeptal se Splendorman. " Jak to mám vědět?!?" odvětil naštvaně Kotvosmash. " vypadněte z mojeho rajonu!" Trenderman se na něj chvilku díval až zařval: " Inspiroval si mě!" v tom si sednul na zem a začal cosi vytvářet. Offenderman si neodpustil kopanec do něho, poté utrhnul růži z jejích záhonku a začal flirtovat s Kotvosmashem. Ten to ale nevydržel a tak Offendermana prohodil střechou, Splendormana použil jako golfovou hůl na odfláknutí Trendermana a pak ho hodil do komínu. Jedinej chudák Surrender hleděl. Kotvosmash po něm hodil kotvu a už byl klid. Tak jeho rodinka skapala.

Dveře od koupelny rozrazil nasranej Jeff, který odšunul Tobyho ven i se záchodem a zabouchnul za sebou dveře a začal se sprchovat. Jak tak se sprchoval po chvilce mu došlo že ta voda je nějaká zelená, ale nějak to ignoroval. Po chvilce vyšel ven z koupelny a všichni, ale opravdu všichni se začali tak smát až tam rudli a váleli se na zemi. Smáli se Jeffovi, protože byl celý od zelené barvy. " To jde na facebook!" prohodila Jane, která k němu rychle přistoupila a vyfotila sebe s Jeffem. " hele, nechte toho!" urazil se jeff, který odběhl pryč i když neměl kam, ta místnost měla jen pár metrů.

Jeremy vyhlížel z okna a viděl nějakého chlápka na sekačce, který se na něj také podíval a začal se k nim rozjíždět. Jeremy radši zatáhnul žaluzie a zničeho nic tu byla staršná tma.

Toby začal šílet ze tmy mezitím co zařval Sam: " jdeme to tu zničit!" najednou všichni začali všechno ničit golfovými holemi. chlápek na sekače je pozoroval a po chvilce jej to odradilo tak odjel. Jeremy rychle obtáhnul žaluzie a najednou všichni přestali. Sally využila příležitost a běžela se okoupat.

" Hej clock, chceš říct vtip?" Zeptal se Toby Clock. " Když chceš" řekla nezaujatě. " Dobrá, dlouhý nebo krátký?" " dlouhý...." " Vtiiiiiiiiiiiiip" Clock se na něj nechápavě podívala, mezitím co on měl epickej troll face. " No tak krátký?" řekla Clock. " Vtip" řekl Toby opět s troll facem.

Tak jsme se hezky pobavili. Slenderman přemýšlel o tom kde by se mohli ubydlet. Měl na stole rozloženou mapku. Vedle něho si sednul Jeremy který si utáhnul ruku a začal fetovat. Slendyho vytáčel ten zvuk zapichování injekce a tak se pomalu nenápadně odsnul dál od něho aby mohl přemýšlet.

Jak tak přemýšlel Jack sebral tu mapu, poděkoval a přikryl se tím na zemi a usnul. Tak bylo po mapě, celou jí přitom procesu potrhal. " Jeremy, můžeš přestat hulit trávu když jsme tady?!? Jdi třeba na chodbu!" Prohodil Slendy naštvaně. " Proč ne" odvětil Jeremy, vstal a šel na chodbu hulit. Jak tak hulil kolemjdoucí to obtěžovalo, ale nemohli nic dělat, protože je nenapadlo zavolat policii.

Ben ležel na televizi jako kočka a ještě vydával zvuky jak kočka, ó bože.

" Hej masky! Hej masky! hej Masky!" Opět Toby prudil Maskyho s tím jeho hej masky a pak se diví že mu Masky podkopává nohy. Hoody ten jen přihlížel a usmíval se, ale přes tu jeho černou masku či co to nešlo vidět.

Najednou se tu zjevil chlápek na křesle s cigaretou a burbonem v ruce. Jak tak kouřil prohodil: " Musíš je zničit, nebo brzo zničí zemi!" hulil dál. Slendy se ho zeptal kdo je a Ten chlápek zmizel i s jeho křeslem. No to bylo divné. Sally vyšla z koupelny, jak tak běžela zakopla a hodila epickou držku na zem. " Sally! Jsi v pořádku?!?" Zeptala se Jane. Sally si dala cigárko a byla v pohodě. " Kdo ti dal tu cigaretu?" zeptala se Clock. " Vím já?" řekla Sally jak největší pánko a tipla cígo o Sama.

Smiley olizoval Jeffovu hlavu, chudák Jeff, snažil se usnout ale pes ho stále prudil.

Někdo zabušil na dveře. Toby otevřel a všel tam chlápek s lopatou v zádech. Ten začal říkat cosi čemu nikdo nerozuměl a ponechal tu C4. Všichni skočily do strany a bomba vybouchla. Byla díra v podlaze a tam šli vidět roztrhaní lidé na cucky a zavalen troskami.

Po pár hodinách kdy už byli všichni umytí Bena sejmul Sam z televize šutrem. Šutr to popravdě nebyl, ale obrovksej svrab. Nabral si jich hodně do kapsy. Všichni se uložili ke spaní. Jak tak spali do pokoje vletěla obrovská moucha která unesla Jacka, ale to je už jedno, stejně ho nikdo neměl rád.

Druhý den vyšli z hotelu a šli opět hledat nový dům. Šli feťáckou uličkou, Jeremy jakoby tam patřil. Přišel za jedním feťákem a zeptal se ho jestli tady někde ve městě není dům na prodej. " Jo je" odvětil feťák. Poté ukázal na popelnici: " Stojí devět heráků" No nic no. Šli dál.

Kotvosmash vyšel konečně z jejich bývalého brlohu a šel je hledat. věděl kudy šli, protože tu byly otisky jejich bot, tak následoval.

" Umíráááááám" ječel Jeff. " Vodaaaa, jídloooo" pokračoval. " Vafleeee" Dodal Toby. " Nooože" dodal Jeff. " Sekyrkyyyy" " Mrtvolyyyy" " Lidiii" " Zabíjenííí" " Mrzačenííí" takhle se navzájem provokovali a zvyšovali hlas až je trefil Masky palcátem, nejvíce si vychutnal Tobyho, ten pocit když mu jednu vrazil palcátem. Nemohl si nechat ujít dlaší ránu kterou upálil opět Tobymu. I když to bylo houby platné, Toby necití bolest. Ale to je jedno. Jde tu o ten pocit že si to myslí.
Prošli celým městem až se dostali opět do lesa. " No nic no, budem bydlet v jeskyňi" prohodil Slendy.

" To snad nemyslí--JÉJ!" Jeff skočil Jane do řeči.

Sally se jen radovala protože ani pořádně nevěděla co to je. Tak tam vešli a začali se tam ubytovávat. V tom ale přiletěl bombardér ze 2. světové, který to celé zbombardoval. Chudáci vyběhli ven.

Po několika hodinách se teda rozhodli že jim nezbývá nic jiného než se vrátit za tím chlápkem do jejich bývalého domu. Slendy otevřel dveře jako první ( i když tam žádné nebyli)
Rozhlížel se kolem a viděl své zmasakrované bratránky. " Nuuuuu" klekl na kolena a začal řvát do stropu. Ostatní Creepy se rozhlíželi a jak tak hledali nenašli nikde kotvosmasha. Už tu nebyl, asi je šel hledat, ale nenašel. Smutné.

Tak se zde opět ubytovali, opravily všechny škody a zůstali tu.

(( kotvosmash je stejně po několika měsících našel))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mel Mel | E-mail | Web | 24. června 2015 v 17:18 | Reagovat

Chudata Creepy..........
Dúfam že to nieje jednorazovka!

2 Silia Silia | E-mail | 24. června 2015 v 17:40 | Reagovat

To je uzasneeeee :3 Hovorim ze mas talent je proste uzasne tesim sa na dalsie clanky :3

3 Markísímo Markísímo | E-mail | 24. června 2015 v 17:41 | Reagovat

[1]: Nebooj, oni ho později vypakovali, takže byli v pořádku xD

4 Markísímo Markísímo | E-mail | 24. června 2015 v 17:42 | Reagovat

[2]: Díky ^^
Víš já někdy dělám frašku jako je tohle a jindy něco jako to 'pocit rozchodu' co je tak lepší? :D
No a jinak další už bude něco trochu normálnějšího, tady při tomhle jsem byla asi opilá :D

5 Silia Silia | E-mail | 24. června 2015 v 18:59 | Reagovat

Yeah !!! Nekec to je bomba mas moju podporu do dalsich clankov :3 a este neco nevsimaj si nejakych 'MUDRYCH' ludi  co to neberu ako srandu ale prilis vazdne . ;)

6 Marketa Kaki Marketa Kaki | Web | 24. června 2015 v 19:18 | Reagovat

OMG! Jde mi od huby pěna jak se směju! XD

7 Markísímo Markísímo | E-mail | 25. června 2015 v 13:52 | Reagovat

[5]: Jéj, tak díky ^w^
jo jo xD

8 Markísímo Markísímo | E-mail | 25. června 2015 v 13:52 | Reagovat

[6]: To je dobře, ale neudus se, byla by tě škoda xD

9 Silia Silia | 27. června 2015 v 14:35 | Reagovat

Vole terax sa mi nacital obrazok :-D heh s tym Tobym si zabila xP Ake najlepší je aj tak ten svrab :D

10 Markísímo Markísímo | E-mail | 30. června 2015 v 22:24 | Reagovat

[9]: Jéj tak díky :D nějak jsem se s tím nepárala, prostě jsem něco načrtla, byla jsem i líná to předělat na digitál xD
No tak Svrab forever :D

11 Silia Silia | E-mail | Web | 1. července 2015 v 18:51 | Reagovat

[10]: :D  :D  :D  Svrab forever !? xD tak OK ako myslíš xP

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama