Červen 2015

Waterlover

29. června 2015 v 22:28 | Markísímo Ala Koberec |  Creepypasta
Ano, Margaretino první OC, no vlastně to ani OC není, ale persona, předem se omlouvám jestli tam jsou gramatické chyby nebo to nedává smysl, já už ani nevím xD
a ano, miluju strašně vodu a modrou barvu ^w^

Waterlover
Margaret byla vždy něčím výjmečná, už jako malá milovala déšť a, a nejen to. Milovala vodu a modrou barvu celkově. Už jako malá stávala u okna a pozorovala déšť. Kapka za kapkou padajíc dolů. Vždy jí to hrozně zaujalo. Při dešti se vždy chovala jinak. Jakoby, víc odvážně, silně.

Malé děti vždy spaly když pršelo. Margaret ne, ta když chtěla, vyšla ven a stála v dešti dokud neskončil. Vždy když nastala bouřka, bylo to horší. Mluvila vždy o propojením mořských zvířat s lidmi, Lidech skákajících do vody, Nekonečných mořích, potápění... Kdykoliv déšť přestal, přestala i ona.

Dvakrát za týden chodívala k psychiatrovi, brala prášky, ale nějak to nepomáhalo.

Roky ubíhaly, z Margaret vyrostla docela pěkná holka, ráda nosívala mikiny a legíny, nesnášela krátké trička, ale přesto je musela nosívat. Její černé dlouhé vlasy s červenými pruhy připomínaly kapky vody, její oči byli světle zelené.

Ve škole se jí nedařilo. Neměla žádné kámošky, nikdo se s ní kamarádit nechtěl kvůli téhle vlastnosi. Ale ona nepotřebovala splečnost byla samotářka, vystačila si sama se sebou. Všichni se jí smáli kvůli tomu, a pomlouvali ji za zády. Vždy mluvili o něčem jako "je to blázen" nebo "s ní se nikdo nikdy nebude kamarádit". Snad jediný její přítel byl její králik. Milovala ho nadevše. Dostala jej když jí bylo 13. A byl to snad ten nejhezčí dárek co od svých rodičů dostala.

Protože si jí jinak moc nevážili.

Den před narozeninami.

Margaret ležela ve svém pokoji, opřená o zeď a s králíčkem na době. Její pokoj měl barvu do-modra, koberec zde nebyl, jen holá tvrdá zem. Celá místnost obashovala postel, skříň, stůl s šuplíky a jedno okno s parapetem na kterém byla jedna květina. Fialka, její oblíbená.

Na stole měla rozkreslené obrázky postav z různých her. Byla do nich zblázněná, ale věděla že je nikdy nepotká. V šuplících byly různé učebnice a sešity. V jednom také složka s jejímy kresbami. Kresby vevnitř byly rozdělené do různých kategorií, jako například Voda, psycho, hry, život...

Slyšela zvonek od dveří, že by návštěva? Nechala to být, aby otevřela třeba matka. Tak se také stalo. Slyšela otevření dveří. Po chvilce na ní zavolala matka, aby sešla dolů, že jsou to prý její kamarádi.

" Kdo by za mnou přišel? žádné kamarády nemám" řekla Margaret svému králíkovi. Pak tedy se rozhodla že se půjde podívat. Králíka dala do klece, vyšela z pokoje a šla po schodech dolů ke dveřím.

Ve dveřích stály dvě její žákyně. Jedna měla v ruce dárek, a další koláč. " Šťastné brzké narozeniny Margaret!" Obě dvě naráz řekli s úsměvem. Margaret tomu nemohla uvěřit, nevěděla co říci, poprvé v životě k ní promluvil někdo z její třídy. Byla hodně překvapená a šťastná. " J-já nevím co na to říci... To je poprvé co mi někdo ze třídy dal něco.... Děkuji mnohokrát!" žákyně se usmály, a předaly dárek a dort. " Je to maličkost, vždyť ty nejsi vůbec špatná, jen potřebuješ trochu povzbudit" pronesla jedna.
" Rozbal to teď, myslím že se ti to bude líbit!" řekla další. Margaret tedy ten dárek rozbalila, byl v tom menší dárek, v tom byl ještě menší, a ten obashoval jakýsi lísteček. Vzala ho, a přečetla, bylo zde napsáno: " potápěcí kroužek, vyzkoušejte si ponoření sedo hluboké vody, podpis vlastníka--> po podepsání nás kontaktujte na www. ------------" nemohla ani samou radostí mluvit. " nemusíš děkovat" usmála se jedna. " Budeme tam na tebe čekat" opětovala druhá, a obě dvě odešly. Margaret se podívala na rodiče, ti na to kývli, a tak se radovala ještě více.

Takovou radost neměla nikdy. Vběhla do pokoje, vzala králíčka, a začala ho objímat, měla strašnou radost. " Já se budu potápět, můj největší sen!" říkala svému králíkovi.

Nemohla se dočkat na zítřek, šla se pro to rychle osprchovat a spát, stejně bylo už pozdě. Usnula co nejrychleji to šlo.
Druhý den se vzbudila. Byly zrovna její narozeniny. Seběhla dolů po schodech, dole na ní čekal otec, byl nachystaný na cestu. Margaret se tedy také nachystala, a pomalu vycházeli z domu. Nasedli do auta a jeli na místo.

Cestou začalo pršet, nádherné. Uneslo jí to, začala opět vidět věci co ostatní ne, a také hlasy. Lesy se měnily na vodní údolí, auta na mořské živočichy. Bylo to úchvatné. Z její fantazie jí probral příjezd. Byli tam. " Pousloucháš mě?" Zeptal se otec. Margaret se už úplně probrala a řekla: " Co?" Otec opětoval: " říkal jsem, abys dávala na sebe pozor, přijedu pro tebe v jednu, dobrá?" " Dobrá" usmála se.

Vystoupila z auta, tam už si jí odvedli zkušení potápěči. říkali jí co a jak. Potkala zde ty dvě žákyně, no vlastně tedy kámošky pro ní, to si myslela. " Dlouho jsme se neviděli" usmála se první a druhá řekla: " těšíš se?" " Ani nevíte jak!" zaradovala se Margaret. Dostala potápěčské vybavení, bylo ideální. Už byli skoro nachystaní. Stačilo jen schválení potápěče.

Po schválení nastoupili na člun, a jeli někam daleko doprostřed. Nádherná čistá voda uchvátila Margaret. Nabrala si trošku do dlaně, a sledovala nádherně se třpytící vodu. Z vody z dálky vyskakovali delfíni, ve vzduchu létali racci, prostě boží.

člun se zastavil, když se jim ztratila pevnina z dohledu, a potapěči začali skákat do vody. Stejně tak Margaret a její kamarádky.
Rozdívala se, a spatřila že všude pluly ryby a delfíni. Nádherně zářily. Potápěči pluli hlouběji, tak je následovala. Na rameno jí zaťukala jedna její kamarádka, ukázala prstem, aby jí následovala. Tak také udělala. Plula s němi daleko, pryč od potápěčů.
Najednou se tu zjevila druhá kámoška.

Ta sílou ondala Margaret potápěčskou masku, takže se začala Margaret topit. Máchala kolem sebe, nevěděla co dělat, snažila se vyplavat nahoru, ale ta první kámoška jí držela dole. Po chvilce když už se pomalu ztrácela, něco ji táhlo dolů. její " kámošky" odplavali, cestou si ještě tleskli, jako kdyby to byl nějaký plán, který jim vyšel. Vyplavali nahoru na člun. A jedna z nich řekla: " Takže, plán vyšel, Zbavili jsme se jí." "teď už v naší tříde zbydou jen ti normální" dodala druhá. Potápěči nic netušili. Holky nastartovaly člun a odjely. Margaret mezitím zmizela v hloubi.
Dny ubíhaly. Její rodiče se brzo dozvěděli co se stalo, a byli z toho na prášky.

Nikdo ze třídy jí nechyběl, protože jí nikdo neměl rád.

Byla bouřka. Jedna z těch holek byla v šatně ve škole, přendávala si učebnice, jakmile zavřela skříň, nemohla tomu uvěřit, ale za těmi dveřmi od skříňky stála Margaret.

" Ahoj, kámoško, dlouho jsme se neviděli!" Zasmála se Margaret, jestli to vůbec ona byla. Totálně se změnila, její oči byly kompletně modré, a tekla z nich voda, vlasy změnily červené pruhy na modré, její legíny také zmodraly. Měla na sobě dýchací přístroj, ještě od potápěčského přístroje, a byla obmotaná hadicemi. V ruce držela škrtící strunu.

" J-jak...?!?" Než stačila pokračovat Margaret odpověděla: " jak jsem přežila se ptáš? No, tobě to popravdě může být jedno, kdybych ti to řekla, tu informaci bys věděla jen nekolik vteřin. Pak už by se ztratila tak jako všechny tovje vzpomínky." Usmála se ještě více.

Holka začala pomalu ustupovat, Margaret pokračovala v řeči: " Kampak jdeš? já myslela že kamarádky mají držet pospolu. Tak se mě neboj, jsem tvoje bff ne? a jsem ti vděčná za tvůj dárek, nyní ti také jeden dám!"

Poté co domluvila dala holce kolem krku škrtící strunu a začala jí pomalu dusit. Po chvilce holka spadla na zem, a přestala se hýbat.

" best. friends. forever."

Usmála se Margaret.

Druhá holka byla před školou a seděla na schodech. Čekala na první kámošku. " Ona už nepříjde"
Řekla Margaret, která si vedle ní sedla a dala jí strunu kolem krku. Holka se snažila vysmeknout, ale nějak to nešlo. Ještě více se usmála. Holka ječela, ale nikdo jí neslyšel, měla zacapnou pusu.

" Jsme přece nejlepší kámošky, zapomněla jsi? chci se ti za to oplatit" Přitáhla škrtící strunu, a udusila i druhou holku. Poté vstala, a zmizela v temnotě.

Kamarádky mají vždy držet pospolu, ne?

Kotvosmash

24. června 2015 v 16:07 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Nový Šéf
Tato fanfikce obsahuje násilí, feťátctví, zesměšňování Creep, Fraškovitost, nesmyslné věci, černý humor a nějaké takové věci. Hlavně to berte jako srandu!
Ano, další fanfikce od Markísíma je tu, tentokrát je to z mojí hlavy a je to o tom že moje OC Kotvosmash, které jsem vlastně společně vytvořila s bráchou se nastěhuje do domu Creep. Od té doby co se tam nastěhuje Creepy budou zažívat opravdu peklo. A jaké? to se dozvíte x3 Opět je to o Jeffovi, Clockwork, Tobym, Jeremym, Slendym, Benovi, Samovi, Smile dogovi, Jane, Sally, Jackovi, Maskym a Hoodym. No jo no, tak si hezky počtěte! ^^

" Hej, nežer tolik ledvin, ztloustneš a zhebneš!"

hulákala Jane na Jacka, ale ten jí nějak ignoroval a žral dál. " Nechej ho Jane, on z toho vyroste" prohodil Slendy. Jane ale byla docela nasraná a tak se opovážila zařvat na Slendyho: " To říkáš pořád a nikdy se to nestane!" Slendy se na ní otočil a vlepil jí jednu chapadlem.

V tom se zjevil Jeremy a jako největší prudič opět prohodil: " Jane má ale pravdu a holky se nebijou" Slendy se podíval na Jeremyho a ubalil mu také jednu chapadlem. A už byl klid, tedy mohl být kdyby nezačal Jeff říkat cosi jako pokud vůbec Jane holka je. No a to ovšem nasralo Jane a tak se zase na něj vrhla.

Všichni je obklopili vlastními těly a řvali: "Fight! fight! fight! fight!" Masky si najednou roztrhnul oblečení jako kdyby se chtěl stát hulkem a do toho ještě řval jakoby rodil. Hoody začal mezitím kreslit na zem pentagramy a začal se modlit k Zalgovi, jakoby ho chtěl přivolat. Slendy ho musel ihned zastavit. Toby sebral z ledničky chlast a začal ho lít do sebe, jak tak pil tak za ním příběhla Clock a začala řvat že alkohol nesmí. Toby jí přes hlavu přerazil jeden chlast a se zbývajícími odcupital opět do kruhu. Jack a Sam nesli nad sebou svázaného chudáka Bena a přitom řvali: " this fight needs more sacrifices!" Sally jenom tupě přihlížela, až obmotala kolem svého medvidíka provaz a začala s tím kroužit ve vzduchu a přitom křičela: " Vole to je nářez!" Ano maličká Sally byla sprostá jako dlažďič, bohužel se to naučila od Bena. Smile dog byl také v tom ringu a pomáhal Jeffovi, protože je to jeho páníček.

Slendy se je všechny snažil zastavit, ale nějak se mu to nedařilo.

Zjevil se tu Zalgo, aby pozorval celou tu situaci kdy jsou najednou všechny Creepy jak utržené ze řetězu. Nemohl se nesmát, jsou tak tupí.

Najednou oknem proletěla Nina, Liu, The Rake a Lulu narvaní v Jeepu. Nina jako největší postiženec řvala na plné kolo cosi o párty, Rake se jenom držel Jeepu a vydával divné zvuky. Lulu seděla v zadu a kryla si obličej před střepami a Liu vyskočil zajídy do krbu kde začal hořet, vlastně ten krb nehořel, ale Zalgo ho zapálil hned poté co tam vletěl Liu, aby byla sranda. " Pááááááárty!" Zřvala Nina.

Po chvilce se k ní přidali všichni a pozvali ji do kruhu.
" Tak a dost!" Zařval Slendy na plné pecky. V tom všichni ztichli a čuměli na Slendyho. " co to k sakru děláte?!? Nechejte toho!" Tak toho nechali.

Zalgo zmizel, Liu vyšel z krbu, Nina přestala řvat, The rake a Lulu nic nedělali ale i tak, Jeremy se přestal schovávat za gaučem popíjejíc vodku a hrajíc si na feťáka, Sam a Jack pustili Bena na zem, Jeff se přestal mlátit s Jane, Smiley přestal trhat Jane na kusy, Sally přestala machrovat se svým medvídkem, Hoody přestal všude kreslit pentagramy a zalga, Masky si nasadil nové oblečení a opět si nasadil masku, Toby přestal chlastat, a Clockwork se probudila a ještě si ublinkla na zem. Všichni na Slendyho hleděli a pak se zesbírali ze země a začali všechno uklízet. Nina, The Rake, Lulu a Liu jakoby se navrátili s Jeepem, navrátilo se i okno a bylo jako nové. Pozadu odjeli z našeho pozemku a cestou na silnici vybouchli. Už byl klid.

Všichni postupně uklízeli a uklízeli, jedinej Slendy se válel na gauči a čuměl na televizi, užíval si toho že je tu konečně klid. I když to opět něco přerušilo, ze zhora se ozývali hlasité nadávky: " Můj pokoj, co si s ním sakra udělal?!?!" druhej hlas řekl: " Sem ti ho vylepšil, máš snad problém?" " JO mám, je to můj pokoj!" " A co já s tím?" " Proč si to udělal?!?" "Masky to udělal!" " Co jsem já k sakru udělal?!?" Ozval se Masky. " neobviňuj Maskyho, viděl jsem tě!" zařval první hlas a na to hned ten druhý odpověděl: " To není můj problém!" ách, slenderman už věděl o koho se jedná. Toby rozhodně opět Jeffovi namaloval pokoj na růžovo a obviňuje z toho Maskyho. To bude zase další hádka, někdo by je měl jít zarazit a kdo jiný než Slendy musí dělat tu největší práci? Tak Slendy vstal a šel na ně, cestou se bouchnul hlavou do futra.
Mezitím co odešel, Jack se automaticky přemístil na gauč a zabral tam celou plochu aby si Ben který si tam chtěl sednout nesednul. " Vole vypadni!" řval na něj Ben, Jack však odpověděl: " A kouzelné slovíčko?" škodolibě se usmál. " Seru ti na to!" Zařval Ben a sednul si dolů na zem.

Jane jen tak v poklidu vařila oběd když v tom to všechno překazil Sam který běžel po stole, šlápnul do pánvičky s oběděm a uklouznul a hodil takového placáka na hořící sporák že to nikdo nepobral. " Ty vole co to děláš?!?" Zařvala na něj Jane a mlátila ho vařeškou.

Ale než stačil Sam který spadl dolů něco říci, stropem se proboural záchod ve kterém měla narvanou hlavu Clockwork. Ta vyndala hlavu z hajzlu a prohodila: " Zatracená nekvalitní podlaha"

Slendy mezitím měl dlouhý rozhovor s Jeffem a Tobym. " řekni něco Tobymu, to on mi pobarvil pokoj!" řval hystericky Jeff. " Nechovej se jak málé děcko!" Dodal Toby. Oboum dvoum Slendy vlepil facku chapadlem a řekl na Tobyho: " Toby, proč jsi to udělal?" Toby prohodil: " Já myslel, že má rád růžovou když je to holka!" Jeff se definitivně nasral a skočil na něj s jeho nožem. A opět začal souboj.

Všechny Creepy automaticky pip pip v palici přiběhli a začli opět kolem nich dělat kruh.
Po pár hodinách totálního muka je to přestalo bavit a běželi žrát oběd. Teda kdyby nějakej byl.... Jane zatrest řekla Samovi, aby něco on uvařil, tak teda ihned zamířil na skládku a všechno na co přišel tak sebral, poté se vrátil a začal všem dávat na talíř.

Slendymu vyklopil něco zeleného ( asi zvratky) s nějakou plechovkou plnou zhňilého hambáče a několik uhnilých krys. Jeffovi samé injekce, Jeremymu uhnilé bezdomovecké rozkroky, Jane zhnilé myši, Jackovi nějakou zelenou srajdu, Benovi kusy hajzlu, Maskymu a Hoodymu zase namleté kusy žrádla ( pravděpodobně z mekáče), Clock odumřelé části obrovského svrabu, Tobymu Střepy, Sally lidské uši a sobě pračku s člověkem uvnitř. Jo a ještě jim dal na pití záchodovou vodu.

" To máme jako žrát?!?" Zařval Jeff znechuceně. " Jen papej!" Zasmál se škodolibě Ben. " tobě to prospěje" Všichni jsme se zasmáli, kdo by ne? " Mám takový pocit že nemám hlad" prohodila Clock která odsunula žraso. Divné je že Jack to sežral, asi mu zelená srajda chutná stejně jako ledviny. Jeremy ty rozkroky hodil pod stůl Smilymu a jakoby nic odnesl talířek, poté se tam ufetoval za rohem. Někdo to nevydržel a hodil šafli, hádejte kdo? No Masky! " Ty vole, budeš si to uklízet!" zařvala Jane.

Než stihl Masky cokoliv říci někdo prorazil dveře. Všichni se jako nejvěší postiženci podívali. Spatřili nějakého námořníka s kotvami v rukách. Ten na ně hodil zabijáckej pohled a přistouil k nim. Svojé cigaretu uhasil o Jeffovo oko. Ten začal řvát, hlavně protože to oko nemohl zavřít, jeho chyba že nemá oční víčka, všichni jsme se mu smáli. Ale přestali jsme protože ten námořnickej chlapík hodil po Jackovi kotvou. " je tu nějak veselo" prohodil hrubým hlasem. Podíval se na Slendyho a prohodil: " Ty jsi kdo?" Slendy na něj hodil pohled který nikdo neviděl asi protože jeho obličej neexistoval: " Nejsi tu vítán" Námořník se zasmál a hodil po něm kotvu a přitom pronesl: " Nezahrávejte si se mnou!" Sally za ním přiběhla a obejmula ho, to však on nemohl vydržet a tak holčičku chytnul za krk a podíval se na ní. " Hej nechej Sally" Zařval Ben a dal pěstí Námořníkovi.

Tomu to jakoby nic neudělalo a tak chytnul Bena pod krkem a prohodil ho stěnou. Proxiové běželi mezitím za Slendym, který byl zadrcený do země kotvou a snažili se mu pomoct. Jeff si nemohl fight nechat ujít, tak vytáhnul svojí kudlu a začal to zabodávat do námořníka. Ten se jen smál a zadrtil ho do zdi celou jeho váhou.
Jane a Clock začali utíkat, a námořník je kupodivu nechal.

Jeremy byl pořád někde za rohem zfetovaný, námořník si ho nevšimnul tedy. Sam stále žral člověka v pračce, absolutně nevnímal že tady někdo je. Chlápek ho chytnul za vlasy a prohodil ho střechou. Popravdě tu už nikdo nezbyl kromě Smileyho a zfetovaného Jeremyho někde za rohem jo a ještě proxiích kteří pomáhali Slendymu.
" nechcete pomoct?" zeptal se námořník který za němi stál a díval se na ně dolů.

" Masky na něj!" Zařval Toby na maskyho jakoby byl Masky nějakej pes. Námořník všechny tři sebral ze země a prohodil je střechou stejně tak Slendyho. Po pár minutách se všichni vrátili do domu a viděli jak tam ten chlápek čeká na ně. Všechny chytnul a řekl: " Jsem kotvosmash, odťeďka tu bydlím, protože vypadáte jako čerstvé oběti."

všechny odhodil a šel si sednout na gauč.

Sally si vedle něho stoupla a nevinným pohledem na něj hleděla. " Co tak čumíš?!?" zařval Kotvosmash. " Chci si s tebou hrát!" usmála se Sally. V tom zasáhnul Slendy a rychle jí odvedl pryč. " Sally, tady s tímhle ne, jdi si radši hrát s Jeffem a Jackem" Jeff a Jack se podívali a naráz řekli: " cože?!?" " heeej, stalo se něco?" Zeptal se Jeremy který právě vstal z temného zákoutí. " nic vážného feťáku" prohodil Toby usměvavě. " Tebe jsem se neptal Tikáčku!" Prohodil na něj Jeremy vražedný pohled. " hele, nechte se" řekl Slendy naštvaně. A tak se nechali. Masky si chystal v jeho pokoji oprátku, protože to bylo na něj moc, jak tak skočil strop se urval a byla tam díra do sklepa. " Zatracená nekvalitní podlaha" zamumlal sám k sobě. Smutné je že to co řekne jakýkoliv proxy slyší Slendy v mysli, takže ihned přichvátal za Maskym a začal mu nadávat o co se jako pokoušel.

Kotvosmash seděl a čuměl na televizi. Nic tam neběželo, byl vypojený kábel. Ben teda se rozhodl že ho zapojí, jakmile zapojil kábel a televize začala běžet, Kotvosmash se nasral a narval Bena do té televize. Ben komicky kopal nohama a všichni se bavili. Jak tak se bavili tak Kotvosmash zařval: " Je tady nějak veselo!" poté hodil po nějakých Creepách kotvu, chudáci leželi nehybně pod kotvou. Kotvosmash se jim jenom smál a opět si sednul na gauč. " Hele, co kdybys vypadl?!?" Zařval Jack který právě přišel z pokoje. " Nedržkuj!" Prohodil Kotvosmash a použil Jacka jako sedačku, gauč odhodil někam.

Slendy potichu svolal poradu, tentokrát v kuchyňi, protože v obýváku byl kotvosmash. " Je načase se přestěhovat" prohodil Slendy potichu: " Nemůžeme s ním tady být" Jeff začal potichu ječet že nechce opustit tento dům. " Ale já tady mám drogovou laborku!" Zařval potichu a smutně Jeremy. " To je už jedno" prohodil Slenderman.

Po chvilce všichni odběhli si zbalit kufry a utekli oknem ven. Běželi přes les. Jak tak běželi Jeff se omylem chytil do trní které tam záhadně bylo. Hodil epickou hubu na zem a začal řvát. V tom k němu přistoupla Jane a se škodolibým úsměvem řekla: " Copak Jeffrey? Chytil ses snad?" " Ty mrcho!" Zařval na ní Jeff který se snažil vstát.

V tom k nim přišel Hoody s palcátem a oboum dvoum jednu lehce vrazil. " Heeej, můj obličej!" Zařval Jeff. Hoody beze slova odešel a předal palcát opět Slendymu.

Toby s Clock si jen tak šli vedle sebe až Clock zakopla a vletěla do bláta. Toby jí chtěl pomoct vstát, ale v tom nadešla Maskyho příležitost a Tobyho kopnul do prdele. Toby vletěl také do bláta a Masky mu ještě kopnul do obličeje k tomu dodal: " To máš za to každodenní prudění!" Masky se smál, ale po chvilce jeho smích přerušil Sam který mu pustil na hlavu lesní svrab o velikosti kočky domácí. " Fuj, dej to ze mě!" řval Masky.

Jack mezitím jen tak řekl: "seru na to!" poté odešel na nejbližší pařez a začal srát. Jak tak sral ten pařez vstal a byl z něho Tree ent. Ten chytnul Jacka a hodil ho do dálky.

" Mám žízeň!" řval Jeremy který si stále stěžoval za Slendyho zády. " tam máš rybník!" zasmál se Ben. Jeremy se k tomu rybníku rozběhl a začal z něho chlastat. jak tak chlastal zjistil, že tam do toho rybníku močil Smiley. Ale to je už jiný příběh.
Sally hopsala šťastně za Hoodym a každou chvíli ho zatáhla za mikinu se slovy že si chce hrát. On jí pokaždé ale odmítl. Tak se jednou rozbrečela a brečela dokud si toho nevšiml Slendy. " Co se děje?" zeptal se. Sally ukázala na Hoodyho který zrychloval krok. Slendy ho přitáhnul chapadlem a až se dozvěděl co se děje, tak prohodil Hoodyho kmenem stromu.

" Hej Bene, jak ses dostal z té televize?" Zeptal se Jeff který se stále držel za obličej. " Co tě to zajímá?" zasmál se Ben. Zničeho nic se tu zjevil Sam který k nim přiběhl a hodil po nich ten lesní svrab a pak opět utekl. Jeff to ze sebe odhodil a pak se zamyslel, zvedl to znovu a hodil to po Jane, bohužel se netrefil a dopadlo to na Slendyho.
A sakra.

Slendy se na něj tak naštval že to ani nejde popsat. Jeffa pověsil za gatě na nejbližší strom a nechal ho tam.
Jeremy se právě vrátil a zakopl o spícího Maskyho který byl přikrytý trávníkem. Toby také zakopl opět, ležel na zemi odřenej a ještě cukal. Po chvilce vstal a sebral Maskymu masku a hodil jí do dálky. " vole co to děláš?!?" zařval Masky na plné pecky, odkryl trávník a běžel za tou maskou, cestou ještě vrazil do Tobyho který sletěl na Jeremyho, který zrovna vstával.

Kotvosmash jen tak seděl až ho napadlo kde jsou všichni. Začal je hledat, nikdo nikde, všude bylo prázdno. " Kde jsou?!?" řval na celé kolo a přemýšlel.

Smiley cupital za Clock, pořád pozoroval její boty. Jednou když zastavila Smiley se vrhnul na její boty a začal je trhat na kusy. Clock sletěla na zem a řvala aby toho nechal. Smiley utekl pryč s jejími boty a už byl klid. Tak clock musela chodit bosky. Zničeho nic se trávník proměnil v cestu smrti, všude nějaké divné kaktusy, ostré kamínky, injekce, střepy a ježci. Chudinka clock po tom musela šlapat bosky ale to je její problém.

Pár minut uběhlo a byli ve městě. Jak tak šli parkem lidé po nich házeli motorovky. Tak museli zrychlit krok i když to už moc nešlo. " kde budeme bydlet teď?" zeptal se Jeff. " Zkusíme hotel" odvětil Slendy. Namířili do nejbližšího hotelu. Vstoupili do vnitř. Recepční tam dusila svého synka, ale přestala když přišli a jen chlapským hlasem prohodila: "Co chcete?" Slendy se na ní otočil a pověděl: " Můžeme mít pokoj pro 12 osob včetně psa?" Snažil se být milý, i když Slendy je milý docela pořád. Kdyby to říkal například Jeff nebo Jeremy pod vlivem drog tak by to znělo asi jako: " Hej ty krávo nadupaná, co takhle nám dát pokoj co? Platit nebudem, placení je pro sráče!" Ale zpět do reality. Recepční se podívala na Slendyho a jen odkývla a ukázala jím mapku Citadely z Mass Effectu. " Tady je pokoj" ukázala na něco kde má být stěna.

Všichni vběhli naráz do výtahu a ten se s němi urval a sletěl dolů kde byl nevěštinec. Slendy zakryl Sally oči, a všichni vyšplhali nahoru. Museli jít po schodech. Jako poslední šel Ben, aby jim mohl všem podkopávat nohy. Jak tak šli Schody se pod Tobym ZÁHADNĚ propadly a tak sletěl úplně dolů kde ho unesli bordel mámy, poslední slovo které řval bylo pomoc, ale teď je to už jedno.

Hele, Jack se vrátil, poučil se že nesmí srát na pařezy. Karma jak prase. Někde na schodech nahoře byla uklízečka, ta ihned zaregistrovala příchod narušitelů a tak vylila všude po zemi olej, aby hezky klouzali. Slendy byl jako první kdo hodil epickou hubu a vezl se dolů takže nabíral ostatní. Všichni sletělí záhdně úplně dolů. Po několika opětovaných pokusech Slendyho napadlo že by se mohl portnout za tou uklizečkou, tak také udělal. Tu uklizečku vzal nad sebe a jak největší primitiv jí prohodil oknem.

Tak všichni šli až našli konečně číslo pokoje. Otevřeli dveře a pokoj nebyl, byla tam propadlina a dole viděli normálně trávník a nahoře oblohu, ale na stranách byly stěny od ostatních pokojů. No nic no.

Vešli do druhého a z tama vypakovali ty co tam bydleli. Pokoj byl pro 2, ale museli se tam vejít. Po pár hodinách se šli koupat. Opět bojovali o to kdo první půjde, všichni se hrnuli do dveří až se začalo futro lámat. " Takhle to nepůjde" řekl Slendy. A tak všichni začali hrát kámen, nůžky a papír. Opět bohužel nikdo nevyhrál, tak zkusili hrát člověče nezlob se, ale bylo jen pro čtyři. Zbývala ruská ruleta. Jeff si namířil k hlavě a zmáčknul spoušť, nic se ale neděla tak zaječel a prohodil jí oknem dolů. Za to ho ukamenovali ale to je jedno.

Najednou Toby ( který se vrátil) využil příležitost a vběhl do koupelny kde se zamčel, sednul si na zavřené záchodové prkínko, dal si kolem sebe toaletní papír a dělal že řídí auto. Jak tak řídil naboural a sltěl dopředu i se záchodovým prkýnkem. Po pár hodinách přistoupila ke dveřím od koupelny Jane a zaklepala se slovy: " Toby, kdy už budeš hotovej? ostatní se chcou také osprchovat!" Toby ležel stále na zemi s tím záchodovým prkýnkem a měl ty svoje záškuby.

Kotvosmash ležel na gauči když v tom někdo zazvonil na vylomené vrata, nezaujatě se podíval a čuměl. Byla to Slendyho rodina, byli tam všichni, Surrender, Offenderman, Trenderman a Splendorman. " co vy skara jste?!?" Zeptal se kotvosmash který si chystal kotvy. " Heeej, kde je Slendy?" zeptal se Splendorman. " Jak to mám vědět?!?" odvětil naštvaně Kotvosmash. " vypadněte z mojeho rajonu!" Trenderman se na něj chvilku díval až zařval: " Inspiroval si mě!" v tom si sednul na zem a začal cosi vytvářet. Offenderman si neodpustil kopanec do něho, poté utrhnul růži z jejích záhonku a začal flirtovat s Kotvosmashem. Ten to ale nevydržel a tak Offendermana prohodil střechou, Splendormana použil jako golfovou hůl na odfláknutí Trendermana a pak ho hodil do komínu. Jedinej chudák Surrender hleděl. Kotvosmash po něm hodil kotvu a už byl klid. Tak jeho rodinka skapala.

Dveře od koupelny rozrazil nasranej Jeff, který odšunul Tobyho ven i se záchodem a zabouchnul za sebou dveře a začal se sprchovat. Jak tak se sprchoval po chvilce mu došlo že ta voda je nějaká zelená, ale nějak to ignoroval. Po chvilce vyšel ven z koupelny a všichni, ale opravdu všichni se začali tak smát až tam rudli a váleli se na zemi. Smáli se Jeffovi, protože byl celý od zelené barvy. " To jde na facebook!" prohodila Jane, která k němu rychle přistoupila a vyfotila sebe s Jeffem. " hele, nechte toho!" urazil se jeff, který odběhl pryč i když neměl kam, ta místnost měla jen pár metrů.

Jeremy vyhlížel z okna a viděl nějakého chlápka na sekačce, který se na něj také podíval a začal se k nim rozjíždět. Jeremy radši zatáhnul žaluzie a zničeho nic tu byla staršná tma.

Toby začal šílet ze tmy mezitím co zařval Sam: " jdeme to tu zničit!" najednou všichni začali všechno ničit golfovými holemi. chlápek na sekače je pozoroval a po chvilce jej to odradilo tak odjel. Jeremy rychle obtáhnul žaluzie a najednou všichni přestali. Sally využila příležitost a běžela se okoupat.

" Hej clock, chceš říct vtip?" Zeptal se Toby Clock. " Když chceš" řekla nezaujatě. " Dobrá, dlouhý nebo krátký?" " dlouhý...." " Vtiiiiiiiiiiiiip" Clock se na něj nechápavě podívala, mezitím co on měl epickej troll face. " No tak krátký?" řekla Clock. " Vtip" řekl Toby opět s troll facem.

Tak jsme se hezky pobavili. Slenderman přemýšlel o tom kde by se mohli ubydlet. Měl na stole rozloženou mapku. Vedle něho si sednul Jeremy který si utáhnul ruku a začal fetovat. Slendyho vytáčel ten zvuk zapichování injekce a tak se pomalu nenápadně odsnul dál od něho aby mohl přemýšlet.

Jak tak přemýšlel Jack sebral tu mapu, poděkoval a přikryl se tím na zemi a usnul. Tak bylo po mapě, celou jí přitom procesu potrhal. " Jeremy, můžeš přestat hulit trávu když jsme tady?!? Jdi třeba na chodbu!" Prohodil Slendy naštvaně. " Proč ne" odvětil Jeremy, vstal a šel na chodbu hulit. Jak tak hulil kolemjdoucí to obtěžovalo, ale nemohli nic dělat, protože je nenapadlo zavolat policii.

Ben ležel na televizi jako kočka a ještě vydával zvuky jak kočka, ó bože.

" Hej masky! Hej masky! hej Masky!" Opět Toby prudil Maskyho s tím jeho hej masky a pak se diví že mu Masky podkopává nohy. Hoody ten jen přihlížel a usmíval se, ale přes tu jeho černou masku či co to nešlo vidět.

Najednou se tu zjevil chlápek na křesle s cigaretou a burbonem v ruce. Jak tak kouřil prohodil: " Musíš je zničit, nebo brzo zničí zemi!" hulil dál. Slendy se ho zeptal kdo je a Ten chlápek zmizel i s jeho křeslem. No to bylo divné. Sally vyšla z koupelny, jak tak běžela zakopla a hodila epickou držku na zem. " Sally! Jsi v pořádku?!?" Zeptala se Jane. Sally si dala cigárko a byla v pohodě. " Kdo ti dal tu cigaretu?" zeptala se Clock. " Vím já?" řekla Sally jak největší pánko a tipla cígo o Sama.

Smiley olizoval Jeffovu hlavu, chudák Jeff, snažil se usnout ale pes ho stále prudil.

Někdo zabušil na dveře. Toby otevřel a všel tam chlápek s lopatou v zádech. Ten začal říkat cosi čemu nikdo nerozuměl a ponechal tu C4. Všichni skočily do strany a bomba vybouchla. Byla díra v podlaze a tam šli vidět roztrhaní lidé na cucky a zavalen troskami.

Po pár hodinách kdy už byli všichni umytí Bena sejmul Sam z televize šutrem. Šutr to popravdě nebyl, ale obrovksej svrab. Nabral si jich hodně do kapsy. Všichni se uložili ke spaní. Jak tak spali do pokoje vletěla obrovská moucha která unesla Jacka, ale to je už jedno, stejně ho nikdo neměl rád.

Druhý den vyšli z hotelu a šli opět hledat nový dům. Šli feťáckou uličkou, Jeremy jakoby tam patřil. Přišel za jedním feťákem a zeptal se ho jestli tady někde ve městě není dům na prodej. " Jo je" odvětil feťák. Poté ukázal na popelnici: " Stojí devět heráků" No nic no. Šli dál.

Kotvosmash vyšel konečně z jejich bývalého brlohu a šel je hledat. věděl kudy šli, protože tu byly otisky jejich bot, tak následoval.

" Umíráááááám" ječel Jeff. " Vodaaaa, jídloooo" pokračoval. " Vafleeee" Dodal Toby. " Nooože" dodal Jeff. " Sekyrkyyyy" " Mrtvolyyyy" " Lidiii" " Zabíjenííí" " Mrzačenííí" takhle se navzájem provokovali a zvyšovali hlas až je trefil Masky palcátem, nejvíce si vychutnal Tobyho, ten pocit když mu jednu vrazil palcátem. Nemohl si nechat ujít dlaší ránu kterou upálil opět Tobymu. I když to bylo houby platné, Toby necití bolest. Ale to je jedno. Jde tu o ten pocit že si to myslí.
Prošli celým městem až se dostali opět do lesa. " No nic no, budem bydlet v jeskyňi" prohodil Slendy.

" To snad nemyslí--JÉJ!" Jeff skočil Jane do řeči.

Sally se jen radovala protože ani pořádně nevěděla co to je. Tak tam vešli a začali se tam ubytovávat. V tom ale přiletěl bombardér ze 2. světové, který to celé zbombardoval. Chudáci vyběhli ven.

Po několika hodinách se teda rozhodli že jim nezbývá nic jiného než se vrátit za tím chlápkem do jejich bývalého domu. Slendy otevřel dveře jako první ( i když tam žádné nebyli)
Rozhlížel se kolem a viděl své zmasakrované bratránky. " Nuuuuu" klekl na kolena a začal řvát do stropu. Ostatní Creepy se rozhlíželi a jak tak hledali nenašli nikde kotvosmasha. Už tu nebyl, asi je šel hledat, ale nenašel. Smutné.

Tak se zde opět ubytovali, opravily všechny škody a zůstali tu.

(( kotvosmash je stejně po několika měsících našel))

Pocit Rozchodu

21. června 2015 v 17:28 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Tak, další příspěvěk do DARE, tentokrát žádná fraška, ale prej to hodně lidí dojalo, tak jako why not? to je pocta retardovi xD

"Pocit rozchodu ( opět epicky dlouhé xD)
Takže, opět sem tu, ano katastrofa. Tentokrát je to párovnání. Vybrala jsem si Tobyho x Clockwork, protože yaoi a yuri moc nemusím, a to všichni už o mně ví (Pro ty jedince co mi začnou nadávat co mám proti gayům a lesbám, v realném životě nic proti něm nemám, jen když třeba lidí párují někoho z nějaké hry nebo prostě mojí oblíbenou postavu co neexistuje tak na to jsem alergická, chápeme se snad) No, takže, ano, dávám upozornění, zmírním sprostá slova, ale i tak. Varování, tohle čtení obsahuje sprostá slova, hetero, možná černý humor, válčení creep mezi sebou, doufám že se budete bavit. A tentokrát to fraška nebude, tentokrát to bude normální, teda budu se alespoň snažit xD Btw. bude to taková slaďárna xD"

Toby a Clock stáli v dešti na autobusové zastávce. Čekají už docela dlouho, protože jim některé autobusy předtím ujely.

Clock se naštvaně dívala dopředu, byla naštvaná na Tobyho. Toby jen bezvýznamně hleděl do země se smutným výrazem. Sem tam se podíval na clock a pak zase zpátky. "C-Clock.... promiň," řekl Toby se smutným výrazem, Clock však neodpovídala a hleděla dál. Toby se k ní přiblížil a po chvilce jí obejmul, objímal jí několik minut, až ho Clock odstrčila a začala psát SMS na mobilu, jakože si ho nevšímá.

Autobus pomalu přijížděl, na cestě byla všude voda, takže jakmile autobus u nich zastavil, voda je všechny pocákala, nejvíce to schytala Clock. Měla jenom tílko, celá zmrzala a ještě k tomu jí pocákala voda, skvělý. Nastoupili do autobusu, a koho tam neviděli. Jeffa, Eyeless Jacka, Undead Sama (to je moje OC, jeho backstory ještě píšu...), Bena a Hoodyho namáčknutí na sebe na jednom sedátku, na jednom! Jeff chudák nalepený na sklu. Sam zmáčknutý mezi Eyeless Jackem a Benem a Hoody jenom na krajíčku. Ben se jako jedinej smál a tak ho ukamenovali (dělám si srandu x3).

Clock si sedla na sedátko pro jednoho, Toby si chtěl sednout vedle ní, ale když zjistil, že si naschvál sedla na jedno osamocené, tak mu nezbývalo než se přidat k těm namáčknutým na sebe.

"Hej, udělejte m-mi místo" řekl Toby. Jack šťouchnul prudce do Jeffa aby se šoupnul víc ke zdi (i když už víc nemohl), za pár vteřin tam byl malý kousíček, a tak si na něj jen ze čtvrtky sedl. Vezli se až do domečku ve kterém všichni bydlí pospolu (nic úchylného).

"Slendermane, už jsme tu!" zařval Jeff plnou radostí. Slendy na něj naštvaně vyběhl a začal mu nadávat, že Sally už spí, a pak se začali bavit o zelenině. Clock odběhla nahoru do pokoje a lehla si na postel. Toby šel nahoru za ní, ale než stačil prohodit slovo, Clock řekla tiše: "Nechej mě osamotě..."

Toby zavřel pusu, podíval se dolů a po chvilce odešel do svého pokoje. Cestou zakopnul o Maskyho, který se tam válel na zemi, spadl a pěkně se odřel. Masky se jen zaradoval a se škodolibým smíchem mu řekl: "To máš za to každodenní prudění ty tikáčku!" Po dokončení věty Masky vstal ze země a seběhl dolů.

Clock ležela na posteli a stále se dívala dopředu, až začala pomalu usínat. Už byla v polospánku když v tom se ozvala velká rána a rozbití nějakého porcelánu a poté nadávky které šly jasně slyšet: "Ty debile, víš kolik ten porcelán stál?!?" v tom se ozval další hlas: "Rozhodně víc než tvůj obličej!" pak šlo slyšet jak někdo utíká nahoru a někdo běží a řve za ním.

Clock rychle vstala a nakoukla ze dveří. Po schodech nahoru vyběhl Jeremy the flying squirrel ( další moje OC, je to mladší bratr Sama xD) a za ním chvátala Jane s nožem v ruce. " Ty parchante, co jsi to řekl?!?" řvala na něj Jane. Všechny Creepy to viděly a pěkně se bavily. Tomu se nedalo nesmát, I clock se musela zasmát. Jeremy proskočil oknem a skončil na stromě. Jane na něj cosi hulákala a ještě po něm házela nůž. "Ty parchante, počkej, až se trefím!" Jane seběhla dolů pro další řadu nožů a začala to po něm házet. Jeremy se snažil vyhýbat i když ho už některé trefily a to do křídel na plachtěním (Jeremy má na každé straně křídlo, což je z lidské kůže, to křídlo je přišité k jeho ruce a boku, prostě jak to mají ty létající veverky xD) Jak tak házela, Jeff ji trefil flákem masa, ale to už je jiný příběh, zpět ke Clock a Tobymu.

Clock si šla opět lehnout a začala usínat. Toby mezitím seděl v rohu v jeho pokoji a přemýšlel jak jí udělat zase šťastnou. Jak tak přemýšlel napadlo ho proč jí nepozvat někam na večeři? Ale ona rozhodně spala... Jenomže Toby si to neuvědomil. Vtrhnul do jejího pokoje, vzal jí do náručí a běžel s ní dolů. Clock se probrala a začala ječet: "Co to děláš Toby?!?" máchajíc kolem sebe. Toby nic neříkal a běžel s ní ven do nejbližší restaurace. Clock se konečně dostala z jeho rukou a hodila epického placáka na zem do deště.

"Clock! jsi v pořádku?!?" Prohodil Toby zvedajíc jí rychle nahoru.

Clock se opět dostala z jeho rukou a vlepila Tobymu facku, a to pořádnou, přitom zařvala: "Tak a dost! Mám tě už pokrk! Už s tebou nechci mít nic společného, tvoje otravnost je nesnesitelná, to že se snažíš mě rozveselit mě ještě pohoršuje a.... a neumíš se chovat k holkám! Rozcházím se s tebou, Toby Rogersi!" Clock se uraženě otočila a utekla.

"Clock!" Toby za ní běžel. " P-počkej!" snažil se jí dostihnout, ale zmizela v temné uličce.

Z nějakého pozarohu se vystrčil Jeff a Hoody s kamerou natáčejíc smutného škubajcího Tobyho. Jeff se držel za břicho a brečel smíchem, došel za Tobym a řekl: "Pffft, LOL! Měl ses vidět jak jsi běžel jak nějakej krypl! LOL, to jde na youtube!" Jeff sletěl na zem a začal se smát. Toby se na něj nasraně podíval, vytáhnul svoje dvě sekery, jednou trefil prudce Jeffa do obličeje a druhou hodil po Hoodym tak, že ho to také trefilo. Toby poté vzal tu kameru a hodil ji do kanalizace. Po chvilce se jakoby 'probral' a zjistil co udělal.

Jeff se chudák držel za obličej křičíc bolestí, a Hoody, ten jen nehybně ležel. Toby jim tedy pomohl vstát a společně odkulhali do domu.

Clock mezitím seděla sama na lavičce v parku a poslouchala tikání jejích hodinek. Jak tak seděla přisedl si k ní Ben a začal s ní flirtovat. On s každým flirtuje, a vždy potom skončí narvanej v popelnici, ale tentokrát ví, že Clock má takovou klidnou povahu, takže by to možná šlo.

"Heeej Clock, taky sama?" spustil. Clock ho ignorovala a dívala se smutně do země. "Ten Toby je hroznej, to musíš uznat, ale alespoň máš už od něho klid co?" pokračoval.

"Už ti někdo řekl že v dešti přímo záříš? Nebuď smutná, co si takhle někam zajít? je tady docela zima nemyslíš?" pokračoval.

Clock ho odrstrčila, vstala a podívala se na něj se slovy: "Promiň Bene, ale chci být osamotě.... alespoň pro tentokrát....." poté co to dořekla odešla. "Za pokus to stálo," prohodil Ben vstávajíc a odcházejíc.

"Co že jsi to udělal?!?" řval Slenderman na Tobyho. "J-já nevím... nemohl jsem se o-ovládat...." prohodil Toby. Všechny creepy měli z toho kino, jen Toby ne, protože tam byl největší oběť. Masky převzal práci po Hoodym a celé to natáčel. Slendy se naštvaně díval na Tobyho a přemýšlel, co dál.

Mezitím Jeff a Hoody leželi jako postiženci v nemocnici a hnili tam. Nikdo jim nechtěl pomoct, protože se jich všichni báli.

"Zasranej život" prohodil Jeff s ofačovaným obličejem.

Clock konečně vešla do domu, ani nikoho nepozdravila, a šla nahoru. Jenomže jako největší otrava a patolízal náš Jeremy to musí ihned řešit tak zařval na Clock: "Hej, a co takhle pozdravit?"

Clock na něj ukázala jen fakáče a šla dál. V tom mu dal Sam pěstí a jen na něj zařval: "Vole, radši drž klapačku!"

Slendy se na to nemohl dívat a tak ihned zasáhl. Sama prohodil oknem na zahradu a hulákal na něj cosi ve smyslu, že až vychladne, aby se vrátil, a Jeremyho narval nějak do komína (i když žádnej nemají), a už byl klid. Teda mohl být, kdyby tam nebyl ještě Jack a Masky, protože ti prudili také.

Jack se smál Samovi, protože se na něj záhadně řítil parní válec, mezitím co Masky natáčel všechno. Tak s němi Slendy udělal rychlej proces, Masky skončil v ledničce (aby měl The Rake co žrat) a Jack visí za kalhoty na věšáku na oblečení.

To všechno viděl Toby, a nemohl zadržet smích, tak se tam jen válel stejně jako ostatní, co přežili.

"Hele, nesmějte se!" zařval Slendy. Všichni se smáli ještě víc a tak jim dal všem přes hubu. Ale zpět na téma.

Clock se zavřela do pokoje a lehla si na postel. Snažila se na to všechno zapomenout, i když to moc nešlo, kdo by mohl zapomenout rozchod, který sama chtěla? Tak jen hleděla do zdi se slzami v očích, nic víc.

Toby procházel kolem, a tak nakouknul do jejího pokoje, chvilku stál u dveří a pozoroval, jak spí, po chvilce přistoupil k její posteli a přikryl clock peřinou.

"Dobrou noc Clock..." řekl Toby potichu, poté zhasnul lampičku a odešel z pokoje. Clock ho celou dobu, jakmile se otočil, pozorovala, až odešel z pokoje, podívala se zase na stěnu.

Toby šel do svého pokoje, až opět zakopnul o Maskyho, který ležel na zemi. Sletěl a naryl si hubu opět.

"Proč to děláš?!?" začal řvat Toby. "Stejně mě to nějak nebolí," po dlouhé pauze prohodil.

Masky vstal a řekl: "Chci tě nasrat, to máš za to, že mě pořád otravuješ!" Poté, co to dořekl, utekl. Tak nic no. Toby opět vstal a vešel do pokoje, kde hodil hubu vedle postele, protože se netrefil. Tak to zkusil znovu, a tentokrát se trefil, tak usnul.
Skoro všechny creepy spaly, až na Jacka, Bena, Sally, Jeremyho, Slendyho, Jane a Smile doga, ti hráli lidskou stonožku.

Ráno se všichni nahrnuli do koupelny, ale stejně se tam vlezl jen jeden, tak museli počkat, až se hezky nalíčí, udělá potřebu do sprchy, vykoupe se v záchodě a zdroguje se. Poté co byl ten v koupelně hotový, seběhl dolů a šel si dát žraso, které nachystala Jane (jako otok, vlastně otrok). No, jak tak po několika hodinách byli hotoví a žrali a dusili se, proletěl jim oknem gauč na špagátku se zprávou na sobě.

Všichni se báli že v tom gauči je bomba, tak odběhli do zákopů, jedinej Slendy se odvážil, vzal tu zprávu a začal číst:

"Pane bagre, vy vymýtit plošinu v mojé hlavě a pokalit vzduch zezhora? s pozdravem ~bagr"

Pěkná to zpráva že? No, explodovala, ale to už je jiný příběh, mezitím Toby (lol, málem jsem napsala Trollby) seděl na gauči a bavil se s Jane.

"Odešla od tebe, protože se k holkám neumíš chovat, doteďka mi podkopáváš nohy a Sally učíš sprostá slova," pravila Jane Tobymu.

"A-Ale clock je jiná, ta vždy se mnou měla trpělivost, vždy mě podpořovala a i když v-věděla, že jsem jen pohroma, vždy při mě s-stála...." řekl Toby.

Tohle všechno slyšela Clock, která odposlouchávala zezhora, seděla u zábradlí (jakože tam jsou schody dolů xD) a se slzami v očích.

"J-je škoda, že si o mě myslí teď tohle, kéž bych mohl navrátit čas a neudělat ty h-hlouposti, které jsem udělal..." pokračoval Toby. Jane cosi zamumlala a k tomu Toby jen dodal: "M-máš pravdu... zaslouží si někoho lepšího, stejně jsem jí celou dobu vadil...." Poté, co to dořekl, byla velká pauza, až Jane prohodila: "Život jde dál Toby..."

Toby sebou škubnul a šel pomalu nahoru.

Clock rychle vstala a přeběhla do jejího pokoje, kde se zamčela. Toby si mezitím šel opět lehnout, i přes to že spal docela dlouho byl stále unavený.

" Hej všichni, jsme zpátky, a mám opět nádherný obličej!" zařval Jeff, který právě vešel do domu, za ním šel Hoody.

"Ó bože, machrující obluda je zpátky!" Jeremy si neodpustil tento komentář.

"Já ti dám obluda! Říká ten co používá cizí kůži jako křídla!" urazil se Jeff.

"Hele, zase tady nerozjížděte hádku!" vyhrkla Jane.

"Nebo co jako?!?" zařval Jeff.

"Hej, sklapněte, bolí mě z vás uši!" zařval Jeremy.

"Kdybys nějaké měl!" zařval Jeff a otočil se opět na Jane.

"Ty máš co říkat nožofile!" vyhrkl Jeremy na něj zezadu.

"Ty vole, sklapnete už?!?" zařvala Jane na plné pecky.

"To řekni tomu co si hraje na chytrého!" zařval Jeff.

"Stále lepší než být podprůměrý jako ty!" dodal Jeremy. Poté co to dořekl Slenderman dal všem přes hubu novinami a všechny nechal v rohu hanby.

Toby mezitím spal, a jak tak spal, cosi ho probudilo. Otevřel teda oči a nemohl tomu uvěřit, ale Clock na něm ležela objímajíc ho. Clock ho obejmula víc a přitom řekla potichu: "Promiň mi to....." Toby jí po chvilce obejmul také a bez žádného slova leželi spolu v posteli navzájem se objímající. Bylo to roztomilé.

Od té doby byli spolu navždy, a i když jí někdy Toby sral, stále při něm stála.

Koneeec! a jaké je z toho ponaučení? kdo si počká ten se dočká né. fakt nevím jaké, co myslíte? xD

Parný den

21. června 2015 v 17:14 | Markísímo Ala Koberec |  Příběhy
Tohle je moje stará fan fikce do soutěže DARES od mé kámošky LittleBadPrincess ^w^
I Creepy zažívají parné dny, a často se to zvrhne xD
Upozorňuju že tahle fanfikce je sakra vulgární!! xD

Ben, Jeff, Jane, Sally, Toby, Clockwork, Slenderman, Hoody, Masky, Smile dog a Eyeless Jack bydlí pospolu, a jejich dny jsou tak posrané, že to upřímě ani nepoberete, hlavně ty parné dny, jdeme si pokecat o nich.


"Mamrde, hni sebou!" vykřikl Ben, na kterým ležel opilej Jeff. Jeff se mu vyblil do obličeje, utřel si hubu o jeho tričko a pomalu vstával.


"Ty hovado!" vykřikl Ben a rychle vstal a šel se umýt.


Bohužel koupelna byla obsazená. Slyšel jak tam hezky šplouchají zvratky do záchoda a jak se někdo sprchuje.


"Ty vole, pohni si!" začal bušit na dveře. Dveře se prudce otevřely, takže to zadrtilo Bena do zdi. Ze dveří vyšel Masky, který si pomalu urovnával masku. V tom uklouznul po zvratkách a jel po koberci až vletěl do dveří od Slendyho pokoje.


Slendy kolíbavou chůzí jak po houbičkách vyšel z pokoje a hodil epického placáka na zem. Ležel tam jak rozplácnutá mrtvola. A ještě k tomu se tam začal točit. Ben je všechny obkročil a zastavil se u schodů. na schodech byli poházené creepy (největší místo tam zabíral Eyeless jack s jeho ledvinami) a hlavně tam smrděla hovna. Ze schodů vstal Toby, ten přicupital za Benem a olíznul mu oko.


"Hej, ty mamrde, zapomněl sis nandat kondom!" zařvala Clockwork na Tobyho, házejíc po něm nůž. Toby jen pokrčil rameny a zařval: "I don't give a shit!"


"Hele, seru na vás, já odcházím!" řekl Masky. Zavřel okno a proskočil ním.
"Vole, budeš si to platit!" zařvala Jane která se vyhrabala ze skříně celá od vína, pavučin a krve. Rozhlédla se kolem, a spatřila jak je všude MASIVNÍ BORDEL.


"Hele, já to uklízet teda nebudu, seru na vás, až tady bude uklizeno, tak se vrátím, do té doby si můžete vařit třeba z odpadků, jsou tady všude po celém domě!" Jane si zbalila kufry a odešla zavřeným oknem.


Sally se mezitím probudila ve svém pokojíčku, hned vedle ní spal Hoody, se zvratkama po celém obličeji. Sally ujely oči na strany a tak jen vstala a vyšla z pokoje. Rozhlédla se, a všude se válely Creepy. Tam Slendy, tam dole na zahradě Masky, tam Toby, na kterého cosi huláká Clock. Tam Ben stojící na schodech a čekajíc, až mu uvolní cestu, prostě hrůza.


"Hele, Jacku, čekám tady už dost dlouho, posbírej si ty svoje ledviny, a udělej tady místo na průchod, nebo ti ty tvoje ledviny vyhodím oknem!" zařval Ben na Jacka, ale šlo vidět že ho nějak ignoroval.


Slendy se konečně probral. A víte co to znamená? Ne není raping time, ani že je všechny pošle doprdele, ale znamená to svolat poradu! Tak všichni museli sejít dolů do obýváku, kde se vždy radí.


Jeff jako největší pánko scházel ze schodů pomalu. To už ale došla Hoodymu, který za ním stál, trpělivost, a tak ho shodil se schodů a sledoval, jak se kutálí dolů, křičejíc. Po chvilce byli všichni dole.


"Je načase probrat to co se tady včera stalo a jaké jsou aktuální následky," prohlásil Slendy.
"To bylo naposledy co jste chlastali vy mamrdi přihřátí! Takovej trapas vy bučci jsem ani neviděl když jsem omylem pozřel sušenky na zácpu, no prostě hrůza. Podívejte se kolem sebe vy buzeranti! Jane odešla, Masky je také na útěku. Sally si z vás vezme fakt dobrej příklad, jo a, co tam dělají ty hovna na těch schodech?!?" Sledny čím dál víc zvyšoval hlas až Clock vykřikla: "A Toby si nevzal kondom!" v tom vyhrkl Toby: "A co já s tím?!?" Clock se rozbrečela a utekla nahoru po schodech a uklouzla cestou po hovnech takže vpálila do zdi.


"Jeffe, budeš malovat zdi!" Slendy ukázal na zeď, na které byli otisky Jeffových bot. Jeff se jen podíval dolů a ještě si potichu z toho ublinknul. Ben se snažil pomalu odplížit, když v tom ho chytnul Slendy chapadlem a posadil ho zpátky na gauč. "S tebou mám také řeč!"


Pár hodin uběhlo, v těch hodinách všichni uklízeli a dávali se do pořádku. Už od rána jim bylo vedro, a bylo to čím dál horší. V tuto hodinu, ke které se dostáváme, začalo být vedro skoro nesnesitelné.


"Vole, to je vedro" Vyhrkla Sally. Všichni se jako největší postiženci a kundibádi podívali na Sally.
"Sally, jak to mluvíš?!?" zeptal se Hoody až ho přejel parní válec (Just kidding) Sally se usmála a odběhla nahoru do pokoje. Jeff byl ve svém pokoji a hledal vhodné oblečení na tohle parné odpoledne. Bohužel jeho šatník byl rozebraný, Sally si rozhodně zase hrála. Jediné tam zbylo růžové tričko s nádpisem 'Double Rainbow'. Co jiného mu zbývalo? Musel si to nasadit.


No, až slezl, tak kromě toho že se mu smáli tak že se začal jack dusit, tak se jeffovi na hlavu vysral pták, a to z velké výšky, takže se to docela rozprsklo.


"Zasranej den" zamumlal. Smiley chudák vyplazoval jazyk a ležel na zemi nehybně. Ben si vzal jenom tílko (a kalhoty také vy prasata!), Tobymu byla záhadně zima a tak si dal ještě šálu kterou našel na ulici (Jestli ho Liu najde, tak ho zabije), Clock měla krátké šedé tričko s nápisem 'fuck everything', Hoody si konečně vzal něco jiného než tu jeho mikinu, a dal si na sebe tričko s nápisem 'I am proxy, and i am proud of it' a šortky. To samé si vzal kupodivu Masky, který se dostavil (proskakování zavřeným oknem ho už omrzelo). Jack to je Jack, ten si vzal kompletně černé oblečení (a pár ledvin do kapsy) Slendy jen bílé tričko (naštěstí se na něj vlezlo) a ostatní vám můžou být uprdele, protože teď někde serou na hajzlu. Po hodinách strávených venku, kde umírali, Maskyho napadlo:


"Hej, proč si nezajdem na zmrzlinu nebo třeba nenapustíme bazén?" Toby se zjevil vedle maskyho s nadšeným pohledem: "Senpai má pravdu!" prohlásil. Masky se pomalu začal odbližovat od Tobyho, který zrovna měl ty svoje tiky. To nebyl důvod, proč se od něho odblížil, ale to je fuk. Slendy všechny popohnal dopředu a šli na zmrzku. Šli parkem kde bylo mnoho lidí. Někteří čuměli, jiní utíkali a další volali "Pěkné kostýmy."


Když spatřili zmrzlinový stánek, první, kdo to nejvíce oslavil, byl Jeff, který vyběhl co nejrychleji a běžel k té zmrzlině s vypláznutým jazykem. U zmrzlinového stánku se zastavil a natěšeně přeskakoval z jedné nohy na druhou.


"Vole, uklidni se ty debile!" zařval Ben. Bena trefilo chapadlo Slendyho, který jen dodal: "Nechej ho, on z toho vyroste."


Všichni došli ke zmrzlině a začali kupovat. Tobymu už záhadně nebyla zima a tak si koupil šest kopečků. Ostatní jen padesát. Docela jim zabralo to vybalancovat ale to už je jejich problém. Smile dogovi dávali zmrzku, která upadla z jejich. Po tom co to sežrali, rozhodli se že napustí bazén. Bazén 10x10 minimetrů, který leží v pokoji Maskyho na stole. Napustili do toho vodu, a naráz do toho skočili, bohužel se to rozletělo a tím, že všichni skočili na ten stůl, tak ten stůl se hezky rozflákal.


Všichni leželi jak ryby na suchu, máchajíc tělem. Jeff začal ječet, že není bazén, a tak seběhl dolů po schodech ke kohoutku, do kterého prudce kopnul. Víko bezpečnosti odlétlo a voda začala cákat všude. Poblíž byly zásuvky a všechna voda vletěla do nich. Přetížil se celej systém domova a dům začal hořet. Uhasili to vlastními těly.


"Proč si bazén nepostavíme?" zeptal se Jack nezaujatě.


"Dobrý nápad" prohodil Slendy.


Všichni vzali lopaty a začali dělat jámu do země. Pak napustili vodu. V tom přiběhl Toby s kbelíkem plným pijavic, sinic, vodního svrabu o velikosti lidské pěsti, sajrajtem z laborek, kusy plutonia, elektrické úhoře a různé svinstvo. Všechno to nalil do toho malého "bazénku". Bazén hezky zčernal Toby se usmál a zařval:


"už je to hotové!" Všichni se na něj otočili a řekli: "Tys tam něco přidával?" Toby se usmál a kývnul. Všichni pokrčili rameny a skočili do vody. A začali se topit. Tak je musel Slendy zachránit. Tak tam skočili znovu a začali si hrát. Jeden vylovil z vody obrovskej svrab, tak ho pustil na Clock. Ta začala ječet a skočila na Tobyho. Toby ji položil dolů a pokračoval v prudění Maskyho, pořád do něj šťouchal a řval: "Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky!"


Jak tak hnili v bazénu (a pomalu se rozkládali), tak po pár hodinách, kdy už se stmívalo, uhodil blesk do jejich bazénku a všichni vyletli pár metrů vysoko. Jeden skončil v komíně (i když komín nemají), další přeletěl plot. Další někde nehybně ležel na zemi a ostatní leželi na silnici kde jel tank s V10tkami.


Sally jako jediná přežila a stále byla v bazénku. Po pár minutách se všichni sesbírali a šli do domu. Najednou začala vichřice, která jim urvala střechu nad hlavou, a najednou bylo jak na antarktidě. Chudáci nebožtíci zmrzali a běželi se schovat do koupelny a začali na sebe lít horkou vodu. Najednou se druhé patro urvalo a odletělo s němi do parku, kde to tam začalo nabírat lidi. Najednou Hoody vyšel ze skříně a zeptal se, co se děje. Podíval se nahoru a klesalo na ně zezhora letadlo. Všichni uskočili do stran s tím, že si mysleli, že se tak zachrání.


Po pár hodinách, kdy už bylo chladno, všichni leželi na zemi ve svěracích kazajkách s tím, že jim je zima. Toby vstal a přišel za Maskym, lehnul si vedle něho a spustil: "Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky! Hej Masky!"


Někdo otevřel dveře, byl to Liu, s nasraným výrazem pozdravil Jeffa a přiběhl za Tobym.
"Ty zmrde, kde je moje šála?!?" Toby pokrčil rameny a ukázal na Hoodyho. Ten jen ležel se svěrací kazajkou na sobě. Liu máchnul rukou a odešel. Najednou sem vešla Jane která se na ně udiveně podívala: "Vy volové, co jste to tady udělali?!?" urazila se a zase zabouchla dveře.


Ve 4 hodiny ráno se rozhodli jít spát. Pak si ale vzpomněli, že vlastně jejich 2. patro je v parku, rozložené. Tak si každej rozebral gauč a lehl si na něj. Všichni usnuli. A to je konec.


A co se vlastně stalo s Smile dogem? Ukradli ho homlesáci, toť vše.


Zazvonil poklopec, a pohádky je kopec.

Q&A

21. června 2015 v 16:12 | Markísímo Ala Koberec |  Bláboly
Tak, přidám nějaké časté otázky do budoucna kdyby jste se chtěli zeptat a budu na ně odpovídat. Já jen aby jste se dokola neptali xD

Q- Tvoje nejoblíbenější Creepa?
A- Popravdě si nemůžu vybrat jednoho nejoblíbenějšího, mám dva a to jsou Jeff the killer a Ticci Toby, opravdu, to je tak nastejno xD

Q- Nejméně oblíbená Creepa?
A- Miluju všechny Creepy ^^ Ale když už tak... *přemýšlím* asi Nina i když tu mám také ráda no..... to je těžké xD prostě nemám nejméně oblíbenou Creepu xD

Q- Co si myslíš o Jeffovi a jeho fangirls?
A- Popravdě já proti němu nic nemám, jeho backstory se mi líbí, je roztomilej a pořád se směje xD No, ale ta nadhodnocenost je hrozná, chudák tvl, a ty jeho fanynky xD nic proti něm nemám ale i taaaak~ Smějící se

Q- Proč Toby v pozadí?
A- Lebo je můj favorit Usmívající se

Q- proč si tak retardovaná?
A- Protože jsem se jako malá dívala na fraškovité pohádky xD

Q- Kolik ti je?
A- budu mít 5 generací ^^

Q- Kdo jsi?
A- Jsem koberec, chodím do kobercovité školy společně s rohovinami ^w^

Q- Do kolikáté třídy chodíš?
A- Do 18. ( my koberce máme školu do 20. -.-)

Q- Kde bydlíš?
A- Na planetě Hamfrdsfam ( poblíž planety Huhuhu kde bydlí Zaly)

Q- Co nesnášíš nejvíce?
A- Moly

Q- Nejoblíbenější zvíře, barva, předmět ve škole, film, písnička a koníček?
A- Asi vlk, modrá, tělocvik, fack ju pane učiteli, kreslení, Pain od Three Days Grace a sport

Q- Kdy jsi začala mít ráda Creepypastu
A- Tento rok

Q- Co si myslíš o proxiích?
A- Mám je ráda všechny, jsou hustí ^^

Q- Tvojí nejlepší kamarádi?
A- ZalyHeartlessTigress a LittleBadPrincess ^w^

Q- V čem kreslíš?
A- V malování a stínuju v PaintToolSAI

Q- Máš nějaké OCčka?
A- yep, zatím mám Undead Sam, Jeremy the flying squirrell a pak teda mojí personu, bohužel nemám jejich backstory ještě hotové a vzhledy také ne xD

Q- Tvoje nejoblíbenější hra?
A- Mass effect a jinak horrorová tak to Five Nights at Freddy's

Q- Zkoušela jsi CleverBena?
A- Jop zkoušela, a šlo mi to xD

Takže tohle jsou nejčastější otázky, pokud máte nějakou jinou otázku která tady není tak se klidně ptejte xD

It's here

21. června 2015 v 14:15 | Markísímo Ala Koberec |  Bláboly
Tákže, jste mě donutili si založit vlastní Creepypasta blog, já vás zabiju xD
No nic no :D Tento blog je zaměřený na Creepypastu, ne, nevím jestli budu překládat, jsem na to levá, spíš tady budu psát nějaké příběhy které mi vypadnou z hlavy, někdy také soutěže a nebo někdy aji příběhy mojích OC které vytvořím x3

Ovšem pokud vytvoříte nějaký příběh, neváhejte a pošlete mi ho na mail--> Cerby.Silvermadny@seznam.cz Ráda jej sem zveřejním ^^

Pokud si chcete pokecat tak klidně, stejně se vždy nudím xD
No a pro nováčky co je to Creepypasta?
Creepypasta jsou krátké horrorové příběhy které si lidé mohou i sami vymýšlet a někdy se stane že to začne být populární :D

Jenom vás varuji že se předem omlouvám za mojí gramatiku, stále procvičuji a také se omlouvám pokud budu někdy vulgární xD
Také upozorňuju že jsem retard, takže cokoliv vážného co plácnu myslím ze srandy. Pokud budu postovat příběhy co absolutně nedávaj smysl, jsem retard, nemůžete ode mne očekávat nějaké super příběhy jak od profíků :D
Doufám že se budete bavit a doufám že vám oblbnu mozky mojí retardací! xD